21 січня 2019, понеділок

У Кропивницькому біля Меморіального комплексу “Жертвам Чорнобиля” з’явиться додаткове освітлення, дерева, лавочки газони і клумби (ФОТО)

До роковин Чернобильської катастрофи у Кропивницькому буде завершено реконструкцію пам’ятнка “Жертвам Чорнобиля”. Відповідне доручення комунальникам дав міський голова Андрій Райкович, інформує Златопіль із посиланням на прес-службу міської ради Кропивницького.
Сьогодні, 14 квітня, на місці Меморіалу роботи йдуть повним ходом. Як повідомили в головному управлінні житлово-комунального господарства, до 26 квітня тут облаштують майже 1750 м2 тротуарної плитки, встановлять шість додаткових електроопор, на яких розмістять сучасні світлодіодні світильники. Система освітлення буде доповнена потужним прожектором, який підсвічуватиме Меморіальний комплекс та надійним захистом від перевантаження мережі.

Оновиться і зхелена зона у місці розташування пам’ятника. Спеціалісти КП “Благоустрій” висадять 18 лип і каштанів, 4 ялини і близько 160 кущів сніжноягідника. А ще засіють понад 800 м2 газонів і розіб’ють клумби із квітами.

Встановлять і вісім лавочок, де б люди мали можливість сісти і перепочити. Загалом, кошторис реконструкції пам’ятника складає близько 1,4 мільйона гривень разом із проектувальними роботами.
Фото – прес-служба КМР
У Кропивницькому біля Меморіального комплексу “Жертвам Чорнобиля” з’явиться додаткове освітлення, дерева, лавочки газони і клумби (ФОТО)
Оцінити цей запис

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований