13 грудня 2018, четвер

“Кіровоградгаз” може вчергове припинити постачання газу місцевим теплопостачальникам

За інформацією голови правління ВАТ "Кіровоградгаз" Олександра Гладкого теплогенеруюче підприємство ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" протягом жовтня-листопада 2017 року використало непроплаченого палива на суму 97 мільйонів гривень. 
Дана ситуація склалась через неотримання тепловиками номінації та лімітів природнього газу.
"Відключати місто від тепла, шляхом припинення постачання газу, це неправильне рішення. Однак нас підштовхують до цього. У нас не благодійна організація, ми не можемо витрачати власні кошти", – наголосив Гладкий.
Крім того представники "Кіровоградгаз" наголошують, уже завтра, якщо підприємство не отримає підтвердження отримання тепловиками затверджених лімітів газу, борг збільшиться ще на 95 мільйонів. Якщо ж ситуація не вирішиться  до кінця опалювального сезону борг складатимуть півмільярда гривень.
Зі свого боку заступник директора "Кіровоградтепло" Анатолій Таран апелює до несплати державою своїх зобов'язань перед підприємством. Крім того посадовець запевнив – питання з отриманням гарантій від державних банків, для отримання номінацій та лімітів газу, знаходиться на стадії вирішення. Усі ж борги готові оплачувати, однак лише за рішенням суду. 
Заступник міського голови Андрій Мосін, що модерував засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, у рамках якої і відбувався діалог, наголосив – міська влада виступає категорично проти можливого відключення котелень міста від тепла. Зі свого боку обіцяють максимально сприяти отримання тепловиками номінації та лімітів на газ, а "Кіровоградгазом" боргів, що виникли перед підприємством за час опалювального сезону 2017-18 років.
Фото: Златопіль
“Кіровоградгаз” може вчергове припинити постачання газу місцевим теплопостачальникам
Оцінити цей запис

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований