13 грудня 2018, четвер

Творці гарного настрою працюють у Кіровоградському обласному художньому музеї

Це аксіома: особистостями не народжуються, ними стають.
Долаючи всі незгоди і негаразди, будуючи себе в думках, почуваннях і вчинках, важливо збагнути, що кожен із нас постійно і непомітно впливає на дійсність. Тому маємо жити так, щоб поліпшувати все, до чого доторкаємось, а для цього треба пізнати красу. І як добре, що живуть серед нас люди, які щиросердно бажають кожному всього найкращого й самі працюють задля цього.
Такими бачаться мені працівники Кіровоградського обласного художнього музею, зокрема Анатолій Кімнатний і Олег Юрченко. 
За прикладом видатного педагога сучасності, нашого земляка Василя Сухомлинського, під час організації та проведення зустрічей із відвідувачами на базі закладу вони все роблять задля турботи про них, аби після відвідин цього "Храму мистецтва" вони стали мудрішими, інтелектуально і емоційно щедрими, морально красивими.

На майстер-класи, які проводить, зокрема, художник Анатолій Кімнатний – завідувач відділу картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна», приходять діти, залюблені у світ образотворчого мистецтва, бо вміє він за короткий проміжок часу потрапити до дитячого розуму й серця, працює над рівнем їх активності, створенням невимушеної доброзичливої атмосфери, а це – велике мистецтво.
"У роботі з дітьми я враховую їхні нахили, індивідуальність, бо кожен із нас свідомо, чи то підсвідомо потребує визнання", – ділиться думками спірозмовник, у якому мене вражає його ерудиція і компетентність, широка обізнаність з предметом розмови, точність висловлювань. Приваблює й шанобливе ставлення митця до дітей та їхніх батьків.
Днями мав нагоду познайомитися також із завідувачем відділу туристично-краєзнавчої та інформаційної роботи музею Олегом Юрченком, який організував пізнавальну екскурсію для чергових відвідувачів – працівників обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді його залами для ознайомлення з розміщеними у них численними експонатами.

Гадаю, що його професійна грунтовна освіта, потреба в ній була закладена генетично з дитинства, і, звісно, не закінчилася й досі. Олег по-справжньому залюблений у свою справу, приваблює простотою в спілкуванні, глибинним мисленням, манерою викладу матеріалу про той чи інший еспонат.
"Ми, працівники музею, працюємо для відвідувачів, – каже Олег Юрченко. – І намагаємося в своїй роботі з відвідувачами все робити задля того, щоб вони залишилися задоволеними і щасливими від знайомства з прекрасним світом мистецтва та його кращими представниками".
А директор музею ТетянаТкаченко – Суханова додала: 
«Завжди раді гостям незалежно від того , чи це офіційні відкриття, зустрічі, чи ні. Будемо зустрічати!"
І подумалося, що до такого щирого запрошення просто гріх не прислухатися..
Анатолій Саржевський
Фото автора
 
Творці гарного настрою працюють у Кіровоградському обласному художньому музеї
Оцінити цей запис

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований