19 січня 2019, неділя

Національна поліція області отримала понад десяток нових автівок (ФОТО)

Автопарк територіальних підрозділів національної поліції області поповнився новенькими автівками.

Загалом на Кіровоградщину було придбано 11 автомобілів серед яких два позашляховики Renault Duster, вісім легкових автомобілів Skoda Rapid та один спеціальний автомобіль для перевезення арештованих осіб, який буде направлено до ізолятору тимчасового тримання № 4 міста Знам’янки.

Урочисте вручення ключів керівникам підрозділів відбулося сьогодні, 15 березня, передає Златопіль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому два десятки патрульних прийняли присягу (ФОТОРЕПОРТАЖ)

На захід завітали і представники влади – голова обласної ради Олександра Чорноіваненка, голова обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка, та міський голова Кропивницького Андрія Райкович.

"Хочу сказати, що з кожним днем наша поліція набирає рівень довіри. Безумовно, ви являєтесь взірцем і на вас лежить великий обов’язок – захищати спокій людей в нашому регіоні. Я сподіваюся, що кожне вручення нових автомобілів, нового спорядження,  чи засобів, які покращують рівень вашої роботи, вони дадуть позитив для вирішення надскладних завдань в захисті правопорядку нашої країни", – зазначив голова Кіровоградської облради Олександр Чорноіваненко.

Окрім того під час урочистого вручення ключів від новеньких автівок, з нагоди Дня Добровольця, який відзначають 14 березня, бійцям батальйону "Святослав" вручили грамоти та подяки.

Національна поліція області отримала понад десяток нових автівок (ФОТО)
Оцінити цей запис

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований