19 січня 2019, неділя

Фольклорний колектив на Маловисківщині відзначив 35-ліття

Цими днями відзначає своє 35-ліття фольклорний колектив   "Берегиня" Оникіївського сільського будинку кудьтури,що на Маловисківщині. 

Співочий гурт був створений у березні 1983 року і звідтоді радує своїми талантами не лише земляків, а й поціновувачів народного мистецтва за межами району . Фольклорний колектив відомий як в області (постійні учасники обласних пісенних свят), так і в Україні (неодноразово брали участь у республіканських заходах.

Очолює колектив директор СБК Ірина Ігнатьєва, яка сама залюблена в українську пісню і цю любов  передала усім учасницям  ансамблю. З ювілейним Днем народження співочий колектив прийшли привітати теплом сердець та бурхливими оплесками односельці, а керівництво місцевого  сільськогосподарського товариства на чолі з Анатолієм Вишневським, відзначило учасників  ансамблю солідною грошовою винагородою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому загубився 81-річний чоловік

Побували на святі і начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Любов Левченко та представник районного будинку культури, які вручили іменинникам грамоту відділу культури райдержадміністрації, цінний подарунок та висловили найщиріші побажання на шляху подальшого розвитку культури і духовності.

У свою чергу, поціновуючи таку увагу і шану, фольклорний колектив «Берегиня» та інші аматори Оникіївського СБК подарували глядачам святковий концерт. А заодно і потішили своєю декоративно-ужитковою творчістю (переважно в жанрі вишивки та ляльки-мотанки), адже деякі учасниці «Берегині» є також чудовими майстрами,вироби яких відомі далеко за межами Маловиківщини. Це Н.В.Добролевська, Л.С.Гудаченко, Л.Ю.Городецька, Н.В.Середюк, якпорадували глядачів прекрасною виставкою своїх робіт. 

Фото: Златопіль

Фольклорний колектив на Маловисківщині відзначив 35-ліття
Оцінити цей запис

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований