19 січня 2019, неділя

У Кропивницькому відзначили 4-ту річницю з дня створення Національної гвардії України

Чотири роки тому, 13-го березня 2014 року, було ухвалено Закон України "Про створення Національної гвардії України", а вже через рік Указом Президента України 26 березня офіційно установлено Днем Національної гвардії України. 
Сьогодні ж на святкові урочистості до військової частини 3011 НГУ завітали голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко, секретар міськради Кропивницького Андрій Табалов та ще чимало посадовців та чиновників різних рівнів. 
Розпочали захід з покладання квітів до меморіальної дошки командиру Кіровоградського стрілецького батальйону, полковнику Павлу Сніцару, та хвилини мовчання за усіма полеглими на Сході України військовослужбовцями.
Опісля свої нагороди та привітання з рук перших осіб області, міста та району отримували безпосередні винуватці свята – нацгвардійці. 
"Для нас надзвичайно важливо знати, що Національна гвардія отримує від нас всю можливу підтримку та, у свою чергу, виконує свій військовий обов'язок як в зоні АТО так і на підконтрольних Україні територіях. Впевнений, молоде покоління, яке стоїть тут, має пам'ятати героїзм полеглих товаришів по службі та збереже у віках шану до подвигу українських військових. 
Сьогодні хотілось би побажати вам мирного неба та спокійної служби", – звернувся до присутніх військових голова обласної ради Олександр Чорноіваненко.
Окрім власне подяк та нагород частина 3011 НГУ отримала у подарунок цілий ряд необхідної техніки та сертифікат на обладнання для смуги перешкод.

Фото: Юрій Лета 
У Кропивницькому відзначили 4-ту річницю з дня створення Національної гвардії України
Оцінити цей запис

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований