21 січня 2019, понеділок

У Кіровоградській обласній раді провели фахову майстерню

У Кіровоградській обласній раді відбулися навчання. Фахову майстерню з теми “Секторальні реформи як невід'ємна складова процесу децентралізації: медицина” провів Костянтин Надутий, експерт Української асоціації районних та обласних рад.
Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської обласної ради, інформує Златопіль
Захід відкрив голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко. Він ознайомив присутніх із децентралізаційними процесами, що відбуваються в області. Голова обласної ради наголосив,
що вже утворено 13 об'єднаних територіальних громад, а 29 квітня відбудуться вибори ще у трьох. Утворено також 3 госпітальних округи.
Учасники заходу, а це голови районних рад області, депутати місцевих рад, головні лікарі медичних закладів області, – поділилися проблемами, що доводиться вирішувати в ході реформи. Однією з проблем є відсутність кваліфікованого медичного персоналу, готового працювати в сільській місцевості. Причина – відсутність належних умов проживання, мережі інтернет-зв'язку, якісного дорожнього
покриття тощо.
Разом із тим, усі посадові особи зазначили, що реформу охорони здоров'я необхідно проводити і даний захід якраз надав можливі шляхи, варіанти, яким чином це краще зробити для того, щоб громадяни отримували якісні медичні послуги за доступною ціною.
У Кіровоградській обласній раді провели фахову майстерню
Оцінити цей запис

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований