21 січня 2019, понеділок

Кропивницький виконком погодив нові ставки єдиного податку. Остаточне слово за депутатами

Виконавчий комітет міської ради Кропивницького погодив  проект рішення ради "Про встановлення розмірів ставок єдиного податку". 
Згідно прийнятого рішення  ставки єдиного податку для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, у 2019 році не відрізнятиметься від нинішніх. 
Зокрема перша група оподаткування оплачуватиме 10% від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 01 січня податкового (звітного) року. Для другої групи даний показника становитиме 8 % розміру мінімальної заробітної плати для підприємців, які здійснюють діяльність з надання соціальної допомоги та 15% від мінімалки для  всіх платників, які займаються іншими видами діяльності. 
Цьогоріч ставка єдиного податку для підприємців, які працюють на 2-ій групі оподаткування складала 10% від мінімальної заробітної плати. Зміни економісти обгрунтовували необхідністю наповнення місцевого бюджету та одними з найлояльніших податкових ставок серед українських обласних центрів.
Остаточне рішення по даному питанню має прийняти сесії міської ради Кропивницького. 
Фото: Златопіль
Кропивницький виконком погодив нові ставки єдиного податку. Остаточне слово за депутатами
Оцінити цей запис

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований