21 січня 2019, понеділок

Чим багатий, тим і радий: на чому їздить, де живе і скільки заробляє новий керівник поліції Кіровоградщини

Учора, 12 червня, голова Національної поліції України Сергій Князєв представив громадськості нового керівника поліції Кіровоградщини. Ним став екс-заступник Головного управління Нацполіції у Київській області Роман Козьяков. 

Під час прес-конференції правоохоронець відзначив, що проживатиме в орендованій квартирі. При цьому в Києві, згідно даних електронного декларування, чоловік володіє квартирою загальною площею в 45 м2 .  Окрім цієї, є ще одна квартира, яку Роман Козьяков придбав у кредит. Вона також знаходиться у столиці. До речі, у минулому році поліцейський успадкував ще й будинок, але це житло знаходиться на території Бориспільського району. У спадок він отримав також і дві земельні ділянки, які розташовуються на Житомирщині. Загальна вартість майна, отриманого у спадок, становить 569 тисяч 240 гривень. Також він є власником ще однієї землі, але вже на Київщині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому офіційно представили нового начальника управління Нацполіції області

Щодо транспортних засобів, у автопарку Романа Козьякова чотири автомобілі – Мазда СХ-5, SKODA  OKTAVIA TOUR, MERSEDES-BENC E-200, SKODA RAPID. Перша автівка, придбана в кредит і знаходиться у власності дружини Людмили Козьякової. Ще три отримав у спадок знову ж таки в минулому році.

Крім того, у 2017 році він отримав 322 тисяч 719 гривень заробітної плати за основним місцем роботи та 556 тисяч 941 гривню у спадок. Ще 1243 гривні становив його дохід від надання майна в лізинг. 400 тисяч гривень отримав від відчуження рухомого майна.

Щодо грошових активів, Роман Козьяков задекларував 70 тисяч 528 гривень у якості внеску до кредитної спілки. 101 тисячу 600 гривень задекларовано у власності його дружини.

Фото: www.kypur.net

 

Чим багатий, тим і радий: на чому їздить, де живе і скільки заробляє новий керівник поліції Кіровоградщини
Оцінити цей запис

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований