15 листопада 2018, четвер

У Кропивницькому створили «соціальний клуб» для АТОшників

На базі школи №29 у Кропивницькому створили заклад, де учасники АТО зможуть зібратися, обмінятися думками і попрацювати зі спеціалістами. 
Про це міський голова Андрій Райкович сказав журналістам під час візиту в обласний госпіталь для ветеранів війни сьогодні, 11 липня. 
«На минулому тижні ми відкрили і передали приміщення старої 29-ї школи, яка знаходиться на Новомиколаївці, в цьому приміщенні будуть працювати ГО «Серця матерів», а також всі люди, які хочуть спільно з громадою дати можливість учасникам АТО пройти соціальну і психологічну реабілітацію. Там будуть всі – і командири підрозділів, і керівники ГО, психологи, реабілітологи, з якими за межами госпіталю можна буде спілкуватися, це буде, якщо хочете соціальний клуб», – сказав він. 
Також очільник міста додав, що у четвер спілкувався з Президентом України Петром Порошенком, який цікавився життям військових в обласному центрі. 
«У першу чергу він перепитав, як працює госпіталь, як військові підрозділи, чи є в нас діалог, чи все у нас в порядку. Я не можу сказати, що ми ідеальні, але разом із тим, ми чуємо, знаємо проблеми і стараємося вирішувати їх якомога швидше», – зауважив Андрій Райкович.
Фото: Златопіль
У Кропивницькому створили «соціальний клуб» для АТОшників
Оцінити цей запис

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований