23 січня 2019, середа

34-й батальйон «Батьківщина» відсвяткував четверту річницю (ФОТО)

Учора, 14 липня, у НСК «Олімпійський» у Києві відбувся захід, присвячений четвертій річниці виходу 34-го батальйону «Батьківщина» у зону проведення бойових дій. На події зібралися ветерани із різних куточків України. Привітання до річниці військові отримали і від Кіровоградщини – від імені голови облради Олександра Чорноіваненка передали коровай.
У залі в НСК «Олімпійському зібралися військові 57-ї окремої мотопіхотної бригади, сформованої у 2014 році на основі 17-го, 34-го та 42-го окремих мотопіхотних батальйонів (колишніх батальйонів територіальної оборони Кіровоградської області). 14 липня 2014 року новосформований батальйон вперше вирушив у зону проведення бойових дій – на той час проведення антитерористичної операції на сході України. У четверту річницю цієї дати, ветерани та діючі військові зібралися у одній залі аби поспілкуватися, згадати шлях, пройдений разом, вшанувати пам’ять полеглих побратимів. 
Полковник Дмитро Красильников, який був командиром батальйону від моменту створення до вересня 2017 року, відзначив, що Кіровоградщина зробила вагомий внесок у створення батальйону:
«Це заслуга всіх мешканців Кіровоградської області, які стали всі як один і допомагали. Це заслуга керівництва області, районів. Адже ми під час формування не мали жодного дефіциту питної води, їжі. Деякі райони одягали своїх бійців самі», – зазначив Дмитро Красильников.
Начальник медичної служби Геннадій Андрущенко та військовий, заступник керівника Центру надання допомоги учасникам АТО Сергій Шагін передали від голови Кіровоградської обласної ради коровай та лист-привітання з нагоди річниці виходу батальйону у зону проведення бойових дій.

Фото: Златопіль

34-й батальйон «Батьківщина» відсвяткував четверту річницю (ФОТО)
Оцінити цей запис

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований