23 січня 2019, середа

ТОП-3 шпалер у 2018 році

Шпалери – це вічна класика. По сьогодні вони залишаються найпопулярнішим та найуніверсальнішим матеріалом для оздоблення інтер’єрів. Проте рік за роком змінюється їх якість, технологія виготовлення. Також змінюються і тренди на кольорову палітру чи візерунки. Ви можете з легкістю підібрати оригінальні, сучасні варіанти – та купити шпалери в Baccara. Дізнайтеся, які шпалери особливо популярні у 2018 році.

Рослинний орнамент

Дизайнери рік за роком повертаються до цієї тематики. І це не дивно! Адже рослини дають можливість створити дуже оригінальні принти, нові фактури та орнаменти. У 2018 році вже не будуть популярними малюнки у дрібні квіточки, листя та суцвіття. Цього року дизайн-мода вимагає обирати дуже крупні квіти, величезні розміри листя. Наприклад, пальмового. Такі шпалери дають відчуття простору, масштабності.

Додалися у 2018 році і нові кольорові акценти. Відійшла мода на золото, срібло, патину. Цього року обирайте рослинні візерунки в таких кольорах: марсала (колір червоного вина), фіолетовий, бузковий, ультрамарин.

Чимало виробників випускають цілі рослинні колекції. Ви можете повторювати один і той самий візерунок квітів, але у різних розмірах та різних кольорах. Наприклад, на одній стіні ви використовуєте бордові жоржини, а навпроти – такі ж квіти, але у чорно-білій версії. Також ви зможете підібрати чудову рослинну тематику для дитячих кімнат. Це можуть бути фантастичні квіти, небачені у природі рослини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Клієнти Маловисківського районного сектору з питань пробації за допомогою АРТ-терапії «малювали агресію» (ФОТО)

Імітація

 

Сучасне виробництво шпалер дозволяє перетворювати їх на дуже прогресивні матеріали. Нерідко, дивлячись на стіну, ви навіть не здогадаєтеся, що на ній поклеєні шпалери.

Популярні імітації у 2018 році:

Шкіра.

Кераміка.

Фактура натурального дерева.

Метал.

Мозаїка.

Завдяки здатності шпалер повторювати фактуру та кольори багатьох інших матеріалів з’явилась можливість використовувати їх по максимуму. Тепер шпалери «під метал» можна зустріти навіть в сучасних офісах у стилі хай-тек. Домашня бібліотека виглядатиме презентабельно, якщо її стіни прикрасять шпалери «під дерево». У спальні все частіше використовуються шпалери «під зебру», з імітацією крокодилячої натуральної шкіри.

До речі, такий прийом дозволяє дуже здешевити ваш ремонт. Адже якісні шпалери завжди будуть коштувати дешевше, ніж натуральне дерево.  

Вензель

Що таке вензель? Це унікальний, дуже цікавий спосіб нанесення візерунка у вигляді тонких ажурних ліній та їхні різноманітні комбінації. Вензелі орнаменти виглядають дуже естетично. Шпалери із вензелем – це чудовий варіант для респектабельного, стильного інтер’єру. Вензель багато разів повертався у моду. І у 2018-му він знову представлений на колекціях багатьох шпалер.

Вензель виглядає дуже ніжно, акуратно. Тому такі шпалери ідеально підходять для дівочої спальні, кімнати дівчинки-підлітка. Вензельні шпалери часто можна зустріти у дорогих салонах краси, шоу-румах. Бо вензель завжди був свідченням гарного смаку та розкоші. Тож, обираючи шпалери саме з цим варіантом орнаменту, ви створите бездоганний стиль у своїй оселі.

 

ТОП-3 шпалер у 2018 році
Оцінити цей запис

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований