23 січня 2019, середа

Активістці пояснили, що не потрібно “рипатися” проти будівництва дороги на Тютюшкіна (ФОТО, ВІДЕО)

У Кропивницькому ситуація на вулиці Тютюшкіна (колишня Бабушкіна), на якій наразі проводиться будівництво дороги, яка веде до м’ясокомбінату «Ятрань», який належить міському голові Кропивницького Андрію Райковичу, загострюється.

Ось уже тиждень мешканці вулиці та влада не можуть найти спільної мови. А послугувало цьому будівництво дороги. За фінансування з міського бюджету на згаданій вулиці відбувається ремонт дороги що передбачає її розширення до 7 метрів. Мешканці вулиці виступають проти будівництва широкої дороги і хочуть аби вона була до 6 метрів. Адже розширення дороги несе за собою вирізування дерев перед будинками, можливе пошкодження каналізаційних ям, а також знищення благоустрою перед будинками, який мешканці вулиці влаштували самостійно. Крім того, мешканці запевняють – бояться, що дорогою будуть їздити фури від м'ясокомбінату, що призводитиме до руйнації старих будинків.

Аби хоч якось захиститися мешканці почали збирати підписи за будівництва дороги лише 6 метрів.

Сьогодні, 21 липня, ситуація вийшла з під контролю. Близько 07:00 години ранку до Ольги Пацюкевич, яка займалася збором підписів за будівництво дороги до 6 метрів, прийшла невідома особа і почала їй погрожувати.

«Близько сьомої години ранку я почула стук в двері. Я лежала на ліжку, встала відчинила двері. Я ніколи не питаю хто,  тому що вулиця тиха. Він мене схопив і затягнув в дім. Вдарив об стіну, потім взяв мене за шию і сказав: «Шо ти рипаєшся, ти против кого попёрла, сиди дома тихо и не рыпайся, а то с дома будешь бояться выйти. Тебя уже задавили» і все… розвернувся і пішов. Я сповзла по стінці і тільки текли сльози», – плачучи розповідає жінка.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Активісти вулиці Тютюшкіна вимагають заборонити проїзд вантажівок по їхній відремонтованій дорозі

Нападника жінка описала чорнявим, з карими очима і густими бровами. Ольга переконана, що кривдника раніше не бачила і що за будинком явно стежили, адже  у її чоловіка сьогодні вихідний і ніхто не міг знати, що він поїде з дому.

Ольга злякавшись побоялася телефонувати в поліцію, але згодом оговтавшись все-таки викликала патруль. Поліціянти прибув на місце через 35 хвилин. Опитавши потерпілу правоохоронці викликали швидку, аби кваліфікувати тяжкість нанесених пошкоджень, оскільки на шиї жінки залишилися явні сліди від рук нападника.

Опісля патрульний розповів, що справу передадуть слідчим.

«Даний виклик зареєстрований на єдиному обліку. За даним фактом відібрано заяву та пояснення. У подальшому дані матеріали будуть направлені до слідчого», – зазначив поліцейський.

Жінка розповіла, що попередньо у її бік здійснювалися провокації, одна з таких була пов’язана нібито з нападом на заступницю начальника управління ЖКГ Юлію Яндович, інша була з боку чоловіка, який працює на будівництві дороги.

Ольга каже, що вона не проти будівництва дороги і що єдине що вона хоче це допомогти мешканцям вулиці і домогтися того, аби дорога була не ширше 6 метрів.

Чи вдасться мешканцям домогтися справедливості, і чи не доведеться страждати людям покаже час. А поки залишається лише сподіватися, що кривдника знайдуть і влада почує людей.  

 

Активістці пояснили, що не потрібно “рипатися” проти будівництва дороги на Тютюшкіна (ФОТО, ВІДЕО)
Оцінити цей запис

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований