15 грудня 2018, неділя

В Олександрії на потреби 34-го батальйону відновили ГАЗ-66

Громадське формування “Славутич” продовжує ремонтувати техніку для Збройних сил України. Про це пише видання “Моя Олександрія”.
 
Зараз силами активістів закінчено відновлення військової вантажівки ГАЗ-66 для 34-го батальйону територіальної оборони, повідомляється на сайті організації.
Автомобіль знаходився в розташуванні батальйону, служив йому, проте знадобився відчутний ремонт. На початку лютого ГАЗ доставили в Олександрію. А через два тижні, 14 лютого, його вже вигнали з боксу на обкатку, щоб переконатися, що машина повністю придатна для відправки в зону АТО.
 
За надану в ремонті допомогу організація дякує Юрію Гугленко, помічнику-консультанту губернатора Кіровоградщини, Сергію Баранцю, керівнику фермерського господарства “Джерело-2”, а також всім, хто допоміг у добрій справі.
 
Разом з тим, “Славутич” звертає увагу, що на ремонті знаходиться ще один автомобіль, теж призначений для наших земляків – 34-го батальйону. Охочих допомогти у його відновленні просять звертатися за телефонами: 068-442-66-77 – Конюшенко Володимир Іванович та 068-461-76-28 – Солонина Роман Петрович.
В Олександрії на потреби 34-го батальйону відновили ГАЗ-66
Оцінити цей запис

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований