Златопіль - Усі Новини Кіровоградщини
  • 29 Квт 2017

    Перем. хмарність 24°C 7°C

  • 30 Квт 2017

    Перем. хмарність 24°C 5°CОстанні новини

Читати усі новини

Запчасти для сельхозтехники в Украине

П'ятниця, 21 квітня 2017 13:55

На Кіровоградщині відкрили кримінальну справу через "брехливі" котельні

Відносно котелень ТОВ "Захід-Схід-Енерго", які працюють в Олександрії, відкрили кримінальне провадження, йдуть перевірки. Про це виданню "Моя Олександрія" розповіло джерело в правоохоронних органах області.
За інформацією джерела, досудове розслідування здійснює слідчий відділ ГУ Національної поліції в області.
Кримінальне провадження внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань ще 1 лютого 2017 року за №42017120000000011, за ознаками ч. 2 ст. 364-1 (Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи) КК України.
Підприємству інкримінують надання неправдивої інформації про види палива для котелень.
За попередньою інформацією, при отриманні дозволів на роботу ТОВ "Захід-Схід-Енерго" вказало, що буде використовувати відходи деревини, тому котельні віднесли до III групи, яка не передбачає жорсткого контролю за забруднюючими речовинами і не вимагає постановки на державний облік. А фактично підприємство використовувало дрова. В такому випадку об'єкти підпадають під II групу, яка передбачає постановку на державний облік.
За словами співрозмовника, до розслідування залучили обласну Державну екологічну службк. Екологи беруть участь в перевірках і слідчих діях.
Джерело відзначило, що перевіряється не тільки вид палива, але також "економічна політика, тарифна політика і походження дров". Також співрозмовник додав, що новий виток слідчих дій почнеться з понеділка, 24 квітня.
Нагадаємо, котельні ТОВ "Захід-Схід-Енерго" в опалювальний сезон 2016/2017 працювали в чотирьох міських школах і Олександрійській районній лікарні.
Нагадаємо, департамент екології та природних ресурсів Кіровоградської ОДА подав судовий позов про анулювання дозволу, виданого ТОВ "Захід-Схід-Енерго", на викиди забруднюючих речовин в атмосферу. Засідання суду очікується 24 травня.
Фото - Моя Олександрія
 
Прочитано 184 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

GAZBAZA