Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини

Отзывы, цены твердотопливных котлов

 
Экономное отопление для дома
П'ятниця, 21 квітня 2017 14:14

На Кіровоградщині посилять охорону порядку під час поминальних днів

Під час проведення поминальних днів поліцейські посилять охорону публічного порядку. Про це пише Златопіль із посиланням на матеріали управління превентивної діяльності поліції Кіровоградської області.
Упродовж 22-24 квітня на території області пройдуть відповідні заходи на 487 кладовищах. Участь у них, за попередніми даними, візьмуть понад 170 тисяч громадян. За дотриманням правопорядку будуть слідкувати більше 590 працівників поліції.
Зокрема у неділю, 23 квітня, на Кіровоградщині відбудуться наймасовіші заходи на 362 кладовищах за участі понад 130 тисяч жителів та гостей області. До охорони публічного порядку буде задіяно понад 430 поліцейських.
Безпосередньо в обласному центрі протягом найближчих трьох днів у поминальних заходах візьмуть участь близько 16 тисяч громадян. Півсотні поліцейських патрулюватимуть прилеглі до місць поховань території.
В окремих населених пунктах поминальні дні проходитимуть майже до кінця наступного тижня і навіть, за традицією, у травні. У зв’язку з цим, працівники поліції будуть посилювати заходи безпеки під час їх проведення.
Поліцейські звертаються до громадян із проханням не допускати порушень порядку, а також виявляти пильність, особливо у місцях масового перебування людей. Якщо ви помітили залишені без нагляду речі, підозрілі предмети чи осіб, поведінка яких викликає підозру щодо можливого вчинення ними протиправних дій, негайно інформуйте про це органи поліції за номером «102».
Ілюстрація - portal.lviv.ua

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 240 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.