Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини

Отзывы, цены твердотопливных котлов

 
Экономное отопление для дома
П'ятниця, 05 травня 2017 16:44

В яких районах Кіровоградщини найбезпечніше пити воду (Дослідження)

Кіровограський обласний лабораторний центр провів вибіркові лабораторні дослідження проб питної води в області за показниками якості та безпеки. 
Про це пише Златопіль із посиланням на офіційний портал лабораторного центру області.
Протягом І кварталу проби для досліджень відбирались з централізованих та нецентралізованих джерел водопостачання, а також локальних водогонів на 18 адміністративних територіях області.
Згідно дослідження, найбільший рівень забрудненості води в області - у Маловисківському та Новомиргородському районах. У складі води в цих районах виявили амоній, нітрити,  нітрати, перманганатну окиснюваність, хлориди та сульфати. Вода також має каламутну забарвленість, загальну жорсткість та сухий залишок. У таких районах як Гайворонський та Голованівський вода також характеризується загальною жорсткістю, каламутністю, сухим залишком, наявністю нітратів, сульфатів, хлоридів, амонію та нітритів.
У воді в Знам'янському районі наявні хлориди, амоній та нітрати. У Світловодському районі у воді виявили загальне залізо. В Олександрії та Олександрійському районі вода має каламутне забарвлення та значну кількість нітратів.
Найчистіша вода виявилася у Петрівському, Устинівському, Онуфріївському, Компаніївському, Долинському та Добровеличківському районах. Там, за даними лабораторного центру, не було виявлено нітратів, нітритів та забруднення за іншими санітарно-токсикологічними показників.
Детально зі станом води на Кіровоградщині можна ознайомитися за цим посиланням.
Фото - Hyser.com.ua

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 750 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.