Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини

Отзывы, цены твердотопливных котлов

 
Экономное отопление для дома
Вівторок, 16 травня 2017 19:22

У юстиції Кіровоградщини пояснили мітинг, який організувала Аграрна партія (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 16 травня, у Кропивницькому вперше відбулася акція протесту проти рейдерських захоплень. Організаторами акції виступила Аграрна партія Кіровоградщини, а також Аграрна Самооборона України. Захід був організований нібито з метою захисту прав колишнього директора ТОВ «Нива-2010» Миколи Трибиненка, який втратив фермерське господарство внаслідок шахрайських дій.
Про це Златополю повідомили в ГТУ Юстиції в Кіровоградської області.
Як відзначили в відомстві, це була перша акція, спланована конкретною політичною силою, з метою протистояння рейдерам. Відтак у випадках із рейдерськими захопленнями земельних ділянок у інших районах Кіровоградщини ними відповідна допомога надана не була. 
Як уже неодноразово зазначалося, постраждалим зі Злинки Маловисківського району доводилося відстоювати свої права на власність через суд. Сьогодні завдяки введенню «Антирейдерського» закону процес поновлення прав відбувається значно швидше шляхом написання скарги на незаконні дії реєстраторів до Міністерства юстиції України. Про це свідчить практика жителів села Данилова Балка Благовіщенського району, які поновили свої права на земельні ділянки у максимально короткі терміни. Аналогічна ситуація відбулася і у випадку з рейдерським захопленням фермерського підприємства ТОВ «Нива-2010». Фахівці управління юстиції одразу надали постраждалій стороні фахову методичну допомогу по складанню скарги на Мін’юст, яка вже прийнята до розгляду Комісією по розгляду скарг у сфері державної реєстрації. Відтак найближчим часом очікується рішення по цій справі. 
Окрім цього, за поданням обласної юстиції щодо захисту прав потерпілої сторони від 10 травня 2017 року Мін’юст ініціював проведення моніторингу реєстраційних дій державного реєстратора Маловисківської міської ради Володимира Руденка. Паралельно розглядається скарга від ТОВ «Нива-2010» на неправомірні дії приватного нотаріуса Олега Задніпряного, а також проводиться позапланова перевірка його діяльності. У зв’язку з необґрунтованою відмовою надати копії матеріалів, на підставі яких ним посвідчувався договір дарування від 24 квітня 2017 року, його нотаріальна діяльність тимчасово зупинена на підставі наказу ГТУЮ у Кіровоградській області до усунення виявлених обставин. 
До моменту надання ним витребуваних документів йому було тимчасово зупинено нотаріальну діяльність. Команда юстиції вживає всі можливі заходи, надані їй в межах компетенції, з метою надання кваліфікованої допомоги усім жителям Кіровоградщини, які зіштовхнулися з незаконною втратою права власності. Окрім цього, фахівці управління активно займалися  проведенням заходів щодо убезпечення подібних випадків захоплення майна в інших районах області. 
Незважаючи на слова подяки від потерпілого керівника ТОВ «Нива-2010» Миколи Трибиненка фахівцям юстиції, Аграрна партія Кіровоградщини напередодні проведення передвиборчої кампанії намагається дискредитувати діяльність працівників управління шляхом підбурювання громадян, які постраждали від рейдерів, до несанкціонованих дій та неефективних методів поновлення їх прав на власність. 
Текст, Фото та Відео - ГТУ Юстиції

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 932 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.