Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини

Отзывы, цены твердотопливных котлов

 
Экономное отопление для дома
Середа, 17 травня 2017 17:30

Кропивницькі інтернет-провайдери готові заблокувати російські соцмережі і сайти Рекомендовані

Інтернет-провайдери Кропивницького готові втілити рішення РНБО про блокування російських соцмереж "Вконтакті", "Однокласники", сервісів "Mail.ru" та "Яндекс" та інших, згідно указу Президента України №133/2017. Однак більшість з них  зроблять це після отримання необхідних роз'яснень від влади та прорахування усіх нюансів, інформує Златопіль.
Зокрема місцевий інтернет-провайдер "Сила.net" повідомляє, що будуть змушені блокувати доступ до російських сомереж та сервісів. 
- Указ зобов'язує українських інтернет-провайдерів і операторів зв'язку заблокувати доступ до російських  соцмереж протягом доби. Наша компанія не бажає позбавляти наших абонентів права на спілкування в соціальних мережах і т.п., але ми будемо змушені зробити це згідно з указом №133/2017, - йдеться в повідомленні кропивницького інтернет-провайдера "Сила.net". 
Як нам пояснили в офісі інтернет-провайдера "Імперіал", наразі вони чекають на офіційний лист-підтвердження і одразу ж після його отримання заблокують відповідні російські сайти. 
- Зрозуміло, що ми не збираємося порушувати Закон. Одразу ж як ми отримаємо офіційного листа на нашу компанію, ми оперативно втілимо дане рішення, - пояснили представники "Імперіалу".
У кропивницького інтернет-провайдера "Хост" кореспондентові Златополя пояснили, що очікують на відповідні рекомендації, згідно з Указом Президента, від органів влади.
У офісі інтернет-провайдера "Shtorm" також повідомили нашому кореспондентові, що готові виконувати рішення РНБО і Указ Президента, однак наразі чекають коментарів та роз'яснень від відповідних служб.
У ПАТ "Укртелеком" "Златополю" повідомили, що вже розпочали процес блокування інтернет-ресурсів, внесених до санкційного списку РНБО.
- Укртелеком виконує вимоги Указу Президента України №133/2017 щодо заборони надання послуг доступу до веб-ресурсів, вказаних у тексті указу. Процес доволі складний і вимагає певного  часу, враховуючи значну кількість ресурсів. Роботи вже розпочато. Вони проводитимуться поетапно та, за попередньою оцінкою фахівців, триватимуть від кількох діб до тижня, - повідомили в прес-службі "Укртелекому".
В офіційній спільноті "Київстар" у тій же російській соцмережі "Вконтакте" відключення користувачів від  російських сайтів не коментують. Натомість там з'явився відомий мем "Ждун" із текстом "Поки всі обговорюють  блокування ВКонтакті та придивляються до інших соцмереж, ми тут з вами посидимо, зачекаємо".
У прес-службі інтернет-провайдера "Воля" кореспондентові Златополя повідомили, що наразі технічні спеціалісти та юристи компанії проводять оцінку усіх імовірних ризиків, пов'язаних із блокуванням сайтів та соцмереж. У "Волі" зазначають, що справа не лише в обладнанні, а й юридичних нюансах такого блокування. Тільки після узгодження усіх цих нюансів відповідні сервіси і соцмережі буде заблоковано. 
- Компанія "Воля" відрита до співпраці з усіма державними структурами і діє виключно в рамках чинного законодавства, - повідомила "Златополю" представник компанії Інна Калініна. - Про будь-які зміни, що можуть зачепити наших абонентів, ми будемо повідомляти своїх користувачів усіма можливими способами - через офіційний сайт, кабінет користувача, соціальні мережі тощо.
Свої рекомендації користувачам російських соцмереж в Україні дають і компанії, яких санкції прямо не зачепили. Зокрема портал "OLX" просить користувачів, які заходять на ресурс за допомогою російських сервісів, що потрапили під заборону, змінити електронну адресу в своєму профілі. Таким чином користувачі збережуть доступ до аккаунту, всіх оголошеннь, листування й іншої інформації. за інформацією прес-служби OLX, третина їхніх  користувачів використовує для входу російській соцмережі та поштові сервіси.
Айнура Алієва
Ілюстрація - зі спільноти "Борщ" Вконтакті
Скріншот - сторінка "Київстар" Вконтакті
Фото на головній - спільнота "Чоткий паца" Вконтакті

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 1613 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.