Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини

Отзывы, цены твердотопливных котлов

 
Экономное отопление для дома
Вівторок, 01 серпня 2017 17:29

Очільник обласної Юстиції роздавав листівки у центрі Кропивницького (ФОТО)

Сьогодні, 1 серпня, у центрі Кропивницького очільник Головного територіального управління Юстиції в Кіровоградській області Вадим Гуцул разом з колегами роздавав перехожим інформаційні листівки. Робилося все це, звісно ж, з метою інформування населення про діяльність ГТУЮ в рамках інформкампанії, що розгорнула Юстиція на Кіровоградщині, передає Златопіль.
Як розповів нашому виданню Вадим Гуцул, нещоодавно обласна Юстиція відзвітувала за роботу у першому півріччі, але сидіти на місці після звіту не захотіла - справа в тому, що в Україні, за підтримки USAID, стартувала загальнонаціональна програма "Я маю право". Ця програма за керівництвом Міністра Павла Петренка предбачає боротьбу зі свавіллям чиновників, інформування громадськості про їхні права, отримання правової допомоги (у тому числі, і безкоштовної) та захист інтересів і прав громадян.
- Ми використовуємо даний намет не тільки в рамках програми "Я маю право", а й для того, щоб розповсюджувати інформацію про наявні сервіси (у тому числі - й онлайн-сервіси) органів юстиції, про вакантні посади, які маємо, - розповідає Вадим Гуцул.
Серед розповсюджуваної інформації - інформація про проект "онлайн-будинок". "Пілот" даного проекту випробовували на базі ГТУ Юстиції в Києві, а тепер проект вийшов на загальнонаціональний рівень.
- Більше 20 сервісів онлайн зараз ми пропагуємо: такі як реєстрація бізнесу чи громадського формування онлайн, не виходячи з кабінету. Можна так само подати заявку на отримання дублікату документу про реєстрацію в органах реєстрації цивільного стану щодо реєстрації народження, смерті, одруження тощо. - заззначив очільник обласної юстиції. - Так само можна записатися онлайн на прийом для отримання консультації в органах ДРАЦС чи навіть отримати таку консультацію безпосердньо онлайн. Ми розповідаємо і про "гарячі лінії", які існують в ГТУ Юстиції - як про основну, так і гарячі лінії за напрямками.

Крім того, розповідають в інформнаметі і про існування Центрів надання безоплатної правової допомоги і, в кожному районі, про Бюро правової допомоги, де громадяни можуть безкоштовно отримати первинну правову допомогу.
- Що стосується вторинної правової допомоги, вона надається Центрами надання безоплатної правової допомоги соціально незахищеним категоріям громадян. - уточнив Вадим Гуцул.
Інформнамет від Юстиції згідно затвердженого графіку з'являється в різних місцях - і на Дворцовій, і у Ковалівському парку, біля міської ради. Таким способом у ГТУЮ вивчають де намет може бути найбільш ефективним та, відповідно, корегують графік. Нещодавно було прийнято рішення виставляти намет частіше.
- Ми побачили, що необхідно ставити такий намет два-три рази на тиждень, змінюючи локації. Можливо, на вихідних передбачимо появу намету в Дендропарку, де більше молоді, щоб інформувати про наші онлайн-сервіси, а студентів, які відпочивають там - запрошувати на роботу до органів Юстиції.
Попит на інформацію в ГТУ Юстиції, не ззважаючи на літній період, досить значний - буклетів, наприклад, за програмою "Я маю право" чи щодо інформації про онлайн-сервіси, в день роздруковується близько 500 і в багатьох випадках навіть цього не вистачає.
Фото - Златопіль 

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 2824 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області