Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини

Отзывы, цены твердотопливных котлов

 
Экономное отопление для дома
Четвер, 10 серпня 2017 11:00

Служба автодоріг Кіровоградщини відтермінувала ремонт дороги Знам'янка-Луганськ-Ізварине через скаргу білорусів

Служба автомобільних доріг Кіровоградщини відмінила поточного середнього ремонту дороги Знам'янка-Луганськ-Ізварине на ділянці км 66+000 - км 72+088  очікуваною вартістю в 72,6 млн грн.
Причиною для відміни  стала скарга білоруських дорожників до Антимонопольного комітету України, інформує Златопіль з посиланням на Центр медіарозслідувань "Прозоро". 
Взяти участь у відміненому тендері планували українські ТОВ "АВТОДОР", ПрАТ "КОММУНТРАНС",  ТОВ "РОСТДОРСТРОЙ" та білоруське ВАТ "Дорожньо-будівельний трест №4". До аукціону служба автодоріг Кіровоградщини допустила лише українські компанії, аргументувавши це тим, що білоруси не прикріпили додатків до одного з договорів, наданих у своїй тендерній пропозиції. 
У скарзі до АМКУ ВАТ "Дорожньо-будівельний трест №4"  вказало, що САД у Кіровоградській області "грубо порушила принципи недискримінації, об’єктивності та неупередженості під час розгляду пропозиції Скаржника, так як відхиливши його тендерну пропозицію з формальних та надуманих підстав, Замовник не відхилив тендерні пропозиції нших учасників - ТОВ "РОСТДОРСТРОЙ", ТОВ "АВТОДОР" та ПрАТ "КОММУНТРАНС", які містили грубі порушення, не відповідали умовам тендерної документації та мали бути відхилені".
Розглянувши скаргу білорусів та подані іншими учасниками документи, АМКУ побачило порушення в діях кіровоградської служби доріг, оскільки пропозиції усіх допущених до аукціону учасників не відповідали вимогам заяленої тендерної документації,  та зобов'язав САД Кіровоградщини відмінити торги. Протокол про відміну аукціону був оприлюднений службою у системі 7 серпня цього року.
Додамо, що 7 серпня САД у Кіровоградській області відмінила також торги на 
Поточний середній ремонт іншої ділянки автомобільної дороги загального користування Знам'янка-Луганськ-Ізварине (на ділянці км 61+000 - км 66+000) з очікуваною вартістю 57,06 млн грн. Причиною відміни стало також рішення АМКУ на скаргу ВАТ "Дорожньо-будівельний трест №4" щодо порушень проведення процедури торгів. На участь в аукціоні щодо цієї закупівлі свої пропозиції подали тільки ТОВ "РОСТДОРСТРОЙ" та ПрАТ "КОММУНТРАНС".
Вже 8 травня, САД у Кіровоградській області вдруге оголосила про відкриті торги на поточний ремонт вказаних ділянок дороги Знам'янка-Луганськ-Ізварине. Початок аукціону оголошений на 17 жовтня.
Ілюстрація: prozoro.in.ua

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 443 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області