Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини

Отзывы, цены твердотопливных котлов

 
Экономное отопление для дома
П'ятниця, 11 серпня 2017 14:48

У Кропивницькому урочисто вітали будівельників (ФОТО)

Сьогодні представники офіційної влади у Кропивницькому привітали будівельників з їхнім професійним святом, яке ще з радянських часів відзначається кожної другої серпневої неділі.
“Шановні представники найдавнішої професії. Ми знаємо, що ще з початку формування людства, найголовніше було побудувати будинок для сімї. Тому дозвольте мені від імені міського голови та депутатського корпусу Кіровоградської міської ради привітати вас, з вашим професійним святом. Буквально на днях об’їжджав наші будівельні майданчики і мені приємно, що нарешті у нас в місті, ремонтуються спортивні зали, причому це не поточні ремонти, а капітальні, приємно, що минулого року було започатковано будівництво житлового будинку, хоча дуже довго місцева влада цього не робила. Довгий час у нас була криза, під час якої взагалі не відбувалось ніякого житлового будівництва. Дуже приємно, що наша дитяча обласна лікарня отримала визнання на всеукраїнському рівні. Це доводить, що ви розвиваєтесь, піднімаєтесь нарешті з колін. І я вірю в те, що попереду ще дуже багато серйозних замовлень і проектів. Добра вам, злагоди, побільше проектів, побільше роботи, тому що це ваш добробут“, - зазначив Андрій Табалов.
Також під час урочистостей кращі працівники міста отримали грамоти, подяки та цінні подарунки від Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету міста Кропивницький. 

Так, почесною грамотою міської ради та виконавчого комітету міста Кропивницький нагородили директора приватного підприємства "СІТІ БУД ПЛЮС" Олега Борулька, грамоту міської ради та виконавчого комітету отримав головний інженер приватного підприємства “Ніфа“ Микола Гончар, подяку міської ради та виконавчого комітету міста Коропивницький вручили електрозварнику приватного підприємства "ВТ Кіровоград-Трансгазбуд" Євгену Бордюгову,  фізичній особі -підприємство "Ілясов Олег Ігорович" Олегу Ілясову, директору товариства з обмеженою відповідальністю "ЕЛІНГ" Сергію Карачуну та виконавцю робіт приватного підприємства "Камелот-3000" Максиму Мельниченку. Цінними подарунками, а саме настінним годинником, заохотили колектив приватного підприємства "КАМЕЛОТ-3000" та колектив філії ДП “Укрдержбудекспертиза". Настільний годинник також отримали ветерани будівельної галузі Віктор Багатов, Віталій Кривошей та Олександр Товстоган. Також двоє будівельників,  ветеран будівельної галузі Анатолій Донченко та виконроб приватного підприємства "Енерго" Андрій Жила, отримали наручні годинники. 

 

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 428 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області