Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини

Отзывы, цены твердотопливных котлов

 
Экономное отопление для дома
П'ятниця, 11 серпня 2017 15:30

Тролейбусна мережа Кропивницького може бути розширена на 12,5 кілометрів

Першим питанням, що було розглянуто під час чергового засідання депутатської комісії з питань промисловості, транспорту, зв'язку, стала можливість залучення інвестицій для розвитку електротранспорту у місті Кропивницькому.
За інформацією начальника управління економіки Андрія Паливоди наразі досягнуто домовленостей щодо можливості залучення коштів Європейського банку, у розмірі 8 мільйонів євро, які будуть витрачені на побудову нових та продовження вже діючих тролейбусних ліній. Загальна протяжність майбутнього розширення мережі становить 12,5 кілометрів - по 5 мільйонів гривень за кілометр. 
"Кошти нам готові дати строком на 13 років під відсоткову ставку до 7% річних. Конкретна ставка буде обрахована у разі підтримки інвестиційної програми депутатами міської ради", - зазначив Паливода.
З необхідністю розширення мережі члени комісії погодились одразу, а от маршрути майбутніх ліній викликали жваве обговорення. Особливо зацікавив депутатів район Новоолексіївки. 
У підсумку було прийнято рішення - ознайомити з документацією усіх депутатів ради, а також поспілкуватись з населенням, що проживає в районах через, які планують побудувати тролейбусні лінії. 
Фото: persha.kr.ua
 
 

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 675 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області