Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини

Отзывы, цены твердотопливных котлов

 
Экономное отопление для дома
П'ятниця, 11 серпня 2017 17:00

Як у Малій Висці відзначатимуть 265-ту річницю міста

У Малій Висці на засіданні оргкомітету обговорено план підготовки до відзначення  265-ї річниці міста,  яке традиційно відбувається 24 серпня - на День Незалежності України.
Як зазаначалось на оргкомітеті, святкування розпочнуться  на територіях, що входять до складу об`єднаної територіальної громади, ще 23 серпня і будуть присвячені Дню прапора та Дню Незалежності. 
Крім того, цього ж дня планується традиційний автопробіг з відвіданням важливих для Маловисківської  громади пам’ятних місць – пам’ятний знак Небесній Сотні, пам’ятники загиблим  воїнам та воїнам – афганцям, пам’ятник Т.Шевченку, відвідання могил  загиблих воїнів АТО – Лева Панкова та Віталія Івандюка.
У вечірній час у міському парку міською радою спільно з місцевими громадськими організаціями буде організовано перегляд мультфільмів для дітей та кінофільму для дорослих на українську тематику.
Також 24 серпня традиційно  планується провести парад вишиванок, народні гуляння у міському парку, а урочистості з нагоди свята та святкова програма почнуться ближче до вечора на міському стадіоні.
До того ж оргкомітет ініціював проведення конкурсу на найчисельнішу родину у вишиванках, планується також започаткувати традицію проведення у день відзначення свята міста заходу «Каша-фест», під час якого будуть організовані  змагання між територіями на предмет приготування найсмачнішої козацької  каші.
Організатори обіцяють і чимало іншихі заходів, про які маловищани та гості міста дізнаються у ході святкування.
Фото: www.youtube.com
 

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 369 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області