Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини
Экономное отопление для дома
Середа, 16 серпня 2017 14:14

У Кіровоградській ОДА розпочалось засідання антирейдерського штабу

За участі заступниці Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олени Сукманової у Кропивницькому розпочалось установочне засідання оперативного антирейдерського штабу. 
Окрім представниці Міністерства у роботі штабу взяли участь голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, заступник голови Кіровоградської ОДА Андрій Коломійцев, начальник Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Вадим Гуцул та інші члени новоствореного органу. 
"Я впевнена, що антирейдерський штаб не буде формальною структурою, а реально вирішуватиме проблеми аграріїв. Ви не будете унікальні, подібні штаби будуть організації при усіх облдержадміністраціях України, тож обмінятись досвідом та проконсультуватись у вас буде з ким", - наголосила заступниця Міністра.
Головними завданнями антирейдерський штабу стане оперативний моніторинг випадків рейдерства на Кіровоградщині, організація ефективного реагування на виявлені факти, надання правової допомоги потерпілій стороні.
До роботи штабу окрім чиновників будуть залучені представники обласних управлінь та відомств МВС, прокуратури, Держгеокадастру та управління юстиції.
Фото: Златопіль
 

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 319 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області