Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини

Отзывы, цены твердотопливных котлов

 
Экономное отопление для дома
Вівторок, 10 жовтня 2017 14:14

У Кропивницькому відбулися урочисті проводи призовників Кіровоградщини (ФОТО) Рекомендовані

У  Кіровоградському обласному збірному пункті відбулися урочисті проводи призовників на строкову військову службу 2017 року. 
Привітати майбутніх захисників України прийшли не лише їх рідні та близькі, а й посадовці, голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко, перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко, військовий комісар Ярослав Кучер, командири та інші, передає Златопіль.
"Рівно 34 роки тому, я стояв на цьому подвір'ї так як ви. За ці роки тут майже нічого не змінилося, тільки дерева старіші стали. Тоді коли я йшов не було такої політичної ситуації, була стабільність і тоді хвилювання практично не було. Я розумію батьків, рідних та близьких, адже зараз в країні складна ситуація…. В армія на даний момент не так просто… Але армія для чоловіка, це як мінімум гартування… Вас будуть навчати мужності, патріотизму до своєї рідної країни і безумовно до свого краю, щоб ви повернулися гідними чоловіками і щоб ви прославляли свій край в майбутньому. Ви станете мужніми, це  дасть вам наснаги на майбутні звершення… Ви - це майбутні захисники України. Щасливої вам дороги і нехай вас оберігає Бог", - звернувся до призовників голова Кіровоградської облради Олександр Чорноіваненко.
За словами військового комісара обласного військового комісаріату Ярослава Кучера сьогодні до навчальних центрів будуть направлені 34 призовники. Загалом в осінній призив планують призвати близько п’яти сотень. Строковики будуть проходити військову службу протягом 1,5 року, у кого є вища освіта 1 рік.

Фото: Златопіль

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 591 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області