Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини

Отзывы, цены твердотопливных котлов

 
Экономное отопление для дома
Середа, 11 жовтня 2017 08:06

Дорогу до Кропивницького ремонтуватимуть китайці

Китайська компанія відремонтує автодорогу Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам'янка.
Про це повідомляє Центр транспортних стратегій, передає Златопіль.
Вчора, 10 жовтня, Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор") підписало котракт з китайською компанією Xinjiang Communications Construction Group Co Ltd, яка займеться капітальним ремонтот ділянок автодороги Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам'янка.
У церемонії підписання договору взяли участь міністр інфраструктури України Володимир Омелян, в.о. голови "Укравтодору" Славомир Новак, представники компанії-підрядника, Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР), а також представник посольства КНР в Україні.
"Сьогодні ми підписали два значних контракти загальною вартістю понад 90 млн доларів США в рамках реалізації "Другого проекту покращення безпеки руху та стану доріг ", що фінансується за рахунок Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Всі процедури торгів проходили відповідно до правил МБРР. Це був тривалий процес, в результаті якого представники МБРР схвалили саме компанію Xinjiang Communications Construction Group Co Ltd. до того ж, це перший випадок, коли китайська компанія підписала контракт на капітальний ремонт дороги в Україні в рамках проекту, що фінансується за рахунок МФО. Сподіваємося, що фінальне якість робіт буде на досить високому рівні, і всі сторони зможуть в повному обсязі виконати контрактні зобов'язання ", - розповіла директор ДП "Укрдорівнест" Олена Криворучко.
Фото: www.abcnews.com.ua
 
 

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 1359 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області