Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини

Отзывы, цены твердотопливных котлов

 
Экономное отопление для дома
Середа, 11 жовтня 2017 13:35

У Кропивницькому привітали з професійним святом спеціалістів урядового зв'язку (ФОТО) Рекомендовані

Саме 12 жовтня  професійне свято відзначають  співробітники служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Цей державний орган спеціального призначення забезпечує інформаційну безпеку у контексті національної безпеки України.
Професіоналізм цих людей заслуговує на глибоку повагу і є свідченням майстерності та сумлінного виконання відповідальних завдань, покладених державою. Саме вони забезпечують функціонування та розвиток державної системи урядового зв'язку і Національної системи конфіденційного зв'язку.
З нагоди цього дня у Кропивницькому відбулися урочистості для працівників цієї сфери.
"Сьогодні українські воїни взяли на себе обов'язок обороняти України, захищати її суверенітет, територіальну цілісність та незалежність. Кожен з нас несе відповідальність перед народом України в забезпечені протидії сучасним витівкам гібридної війни, яка триває на території нашої держави. На наше управління покладені важливі завдання.
Саме сьогодні, в цей день я хочу побажати всім вам, щоб у серці кожного з вас панував світлий настрій, мир та любов. А колективу нашого управління, бажаю наполегливості, порозуміння та згуртованості, які є запорукою кращого майбутнього нашої держави. Також користуючись нагодою хочу всіх вас привітати з прийдешнім Днем захисника України", - зазначив начальник управління державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України у Кіровоградській області, полковник Юрій Страшевський.
Свої привітання присутнім з Днем урядового зв’язку  висловив і голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко.
"Не дарма говорять "Той хто володіє інформацією, той володіє світом". Ви ті люди, які оберігаєте важливу для нашої держави інформацію. За це вам велика подяка… Всім вам – працівникам, які стоять на бойовому посту. Хочу вам побажати, щоб за роботу, яку ви виконуєте, кожен з вас отримував гідну зарплату. Щоб ваше матеріально-технічне забезпечення, завжди було на високому рівні. 
Що стосується співпраці з органами місцевої влади. Ми маємо бюджет області і безумовно ми володіємо ресурсом. Тому якщо вам потрібна наша допомога, не соромтесь і звертайтесь до нас. Об'єднавшись разом, ми зможемо перемогти ворога, який захотів захватити нашу неньку Україну. 
Щиро бажаю кожному з вас людського щастя і перемоги як в буденному житті так і на Сході України", - зазначив Олександр Чорноіваненко. 
Також під час урочистостей за зразкове виконання службового обов’язку та високий професіоналізм кращі працівники спеціального зв’язку та захисту інформації України у Кіровоградській області отримали подяки та почесні грамоти від Кіровоградської обласної та міської ради.  

Фото: Златопіль

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 1085 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області