Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини
Экономное отопление для дома
Вівторок, 28 листопада 2017 14:00

Питання теплопостачання у Кропивницькому міський голова вирішує у Києві

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович та його перший заступник Олександр Мосін вирішують питання теплозабезпечення міста у НАК "Нафтогаз України". 
Про це під час екстреного прес-брифінгу повідомив начальник головного управління ЖКГ Віктора Кухаренка, передає Златопіль.
Нагадаємо, з понеділка ВАТ "Кіровоградгаз" почав відключати окремі котельні, чим залишив без тепла вже 115 житлових будинки, 3 дитсадки, 2 школи та 2 ПТУ.
"Керівництво міста робить все можливе для вирішення даної ситуації та отримання гарантій подальшого безперебійного теплопостачання до осель городян", - заявив Кухаренко.
Начальниця юридичного управління міської ради Кропивницького Марина Смаглюк зауважила - наявність заборгованостей жодним чином не має впливати на проходження опалювального сезону, адже є чинні договори про постачання природного газу, які мали б забезпечити безперебійне теплопостачання до житлових будинків та закладів Кропивницького. Щодо наявних боргів, то міською радою прийнято рішення про реструктуризацію даної заборгованості, яка буде виплачена протягом 4 років за кошти міського бюджету.
Фото: Златопіль
 

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 353 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області