Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини
Экономное отопление для дома
Середа, 06 грудня 2017 11:30

У Новгородківській РДА не планують встановлювати окрему котельню для школи

У Новгородківському НВК вже розпочалася заміна системи опалення та відбувся тендер на реконструкцію школи з упровадженням енергозберігаючих технологій. 
Загальна сума планових капітальних вкладень становить близько 8-ми мільйонів гривень. Попри це, партійний осередок «Свободи» у Новгородці вважає, що дані заходи не дадуть необхідного ефекту та не покращать ситуацію з теплом у школі. 
Свободівці направили до райдержадміністрації вимогу встановити окрему котельню для потреб школи. 
Голова Новгородківської РДА Андрій Кочерга пояснив, що пропозиція про встановлення окремої котельні є не актуальною. Вирішення проблеми опалення у Новгородківському НВК розпочалося з 2014 року. Висновок щодо необхідності заміни системи опалення базується на детальних розрахунках, дослідженнях кваліфікованих працівників, належному технічному та економічному обгрунтуваннях. 
«Ще три роки тому влада району розглядала різні варіанти приведення температурного режиму у школі до норми. У 2014 така робота розпочалася із тривалих обговорень та аналізу, до яких залучались як незалежні фахівці з теплопостачання так і депутати районної ради», - зазначив Кочерга. 
Очільник адміністрації наголошує, що у своєму зверненні свободівці називають оновлення системи опалення «косметичним підлагодженням», що насправді є капітальним ремонтом, по факту – заміною існуючої системи. 
Основною причиною встановлення нової котельні свободівці назвали значну відстань між існуючою котельнею та школою, а також те, що ТОВ «РАО-ТЕС» опалює не лише школу, а й лікарню та міжшкільний комбінат. 
Директор підприємства Олександр Сачівкін підкреслив, що перед проведенням тендеру на реконструкцію системи опалення було здійснено незалежні експертизи, у ході яких визначено, що підприємство подає необхідну кількість тепла для дотримання санітарно-температурного режиму в школі. 
«Ми пройшли усі необхідні перевірки, в ході яких у ТОВ «РАО-ТЕС» не виявлено порушень. Більше того, показники виходу та входу тепла у заклад відповідають один одному», - підкреслив Олександр Сачівкін. 
Голова Новгородківської РДА Андрій Кочерга висловив вдячність ВО «Свободі» за увагу до проблеми опалення в школі, проте на сьогодні їхні пропозиції вже не є актуальними. Він зазначив, що після заміни системи опалення та проведення енергозберігаючих заходів температурний режим у школі нормалізується. Ці проекти вже у стадії реалізації. 
Голова ВО «Свобода» у Новгородківському районі Павло Дейенко заявив, що при негативній відповіді Андрія Кочерги на вимогу встановити окрему котельню для школи, партійна організація буде реагувати дуже жорстко.
Фото: photogoroda.com

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 234 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області