Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини
Экономное отопление для дома
Четвер, 07 грудня 2017 13:12

Представників самоврядування Кіровоградщини вітали з професійним святом (ФОТОРЕПОРТАЖ) Рекомендовані

Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування, йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади.

За доброю традицією, уже 17 років поспіль 7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. З нагоди цього свята в театрі імені М. Кропивницького відбулися урочисті збори під час яких привітали кращих працівників місцевого самоврядування Кіровоградщини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому відбулися урочистості до Дня Збройних Сил України

У заході взяли участь сільські, селищні, міські голови з Кіровоградщини, посадові особи місцевого самоврядування,  голови районних рад, депутати Кіровоградської обласної ради та керівництво області.

"Безумовно всі повноваження люди віддали нам…  Ви - це люди, які отримали довіру на виборах, це люди, які достойні на своїх територіях виконувати головуючі обов`язки і які взяли на себе найвищу відповідальність виконуючи повноваження, які дав народ та які дала держави. Я хотів би подякувати депутатському корпусу… раніше говорили, що в депутати йдуть, щоб отримати недоторканість… закон відмінили, а ми всі сидимо на місцях… Ми не захищені, а відкриті для людей. Хотів би подякувати головам сільських та селищних рад…. Апарату…

Шановні друзі, я дякую всім за  вашу відповідальність служити людям… Хай Бог вас оберігає… А у ваших сім`ях буде злагода, а у колективах та територіях буде задоволення від нашої спільної роботи", - зазначив голова Кіровоградської обласної ради.

Кращих представників місцевого самоврядування нагороджено почесними грамотами та подяками. Зокрема, за особливі заслуги перед українським народом почесною грамотою Верховної Ради України нагороджено Олександра Чорноіваненка.

Завершенням урочистого заходу став святковий концерт.

Фото: Златопіль

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 676 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області