Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини
Экономное отопление для дома
Середа, 17 січня 2018 11:57

Кропивницькому «Електротрансу» збільшили ціну на дизпаливо посилаючись на неіснуючий пункт договору поставки

Комунальне підприємство "Електротранс" Кіровоградської міської ради та ТОВ «Титан-Кіровоград» підписали 12-го січня додаткову угоду щодо зміни вартості дизельного палива.

Відповідна інформація розміщена на порталі публічних закупівель ProZorro, інформує Центр медіарозслідувань "Прозоро", передає Златопіль.

Дана угода є продовженням договірних відносин між комунальним та приватним підприємством, що виникли у результаті проведення відкритих торгів з постачання 40 тисяч літрів палива, які підрядник погодився поставити за 960 тисяч гривень.

Через два тижні після підписання відповідного договору, посилаючись на «коливання ціни товару на ринку», сторони погодили підвищити вартість літра дизпалива з 24 до 26,1 гривні, у наслідок чого зменшити кількість поставленого товару. При цьому в додаткові угоді вказано, що сторони керувались п.2 ч.4 ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі» та п. 3.3 Договору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кірoвoградщині злoвмисники вбили 53-річну жінку та підпалили її тілo у будинку (ФOТO)

Зауважимо, що підписаний 27-го грудня 2017 року договір, за номером 53/17, не містить пункту за номером 3.3, відповідно посилання на нього у додаткові угоді є неправомірним та ставить під сумнів законність подібного документу.

Незрозумілими та безпідставними здаються й дії керівництва Комунального підприємства «Електротранс», що пішло на підписання додаткової угоди. Адже за даними моніторингу цін на заправних стаціях Кропивницького з моменту подання ТОВ «Титан-Кіровоград» цінової пропозиції на торгах, що відбулось 12-го грудня 2017-го, до безпосереднього підписання додаткової угоди 11-го січня 2018, вартість одного літра пального збільшилась усього на 1,5%. У той же час сторони погодили підвищення вартості поставленого палива одразу на 8,75%. Зауважимо, внаслідок підписання документу комунальники недоотримають 3,22 тисячі літрів палива, адже загальна вартість договору від зміни ціни за одиницю товару, згідно чинного законодавства, не змінюється.

Підрядник ТОВ «Титан-Кіровоград» належить Миколі Грицаю, що є власником ще з десятка місцевих підприємств. Зокрема контактний номер підприємства +380980000881, бізнесмен використовує для зв'язку зі ще трьома своїми фірмами – ТОВ «Укрнафтаком», а також ТОВ «УНК» та ТОВ «Титан-Плюс». Співвласником останніх двох є також і міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

Фото: prozoro.in.ua

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 216 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області