Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини
Экономное отопление для дома
Середа, 13 червня 2018 09:42

Кропивницький виконком не погодив нові ставки податку на нерухоме майно

Виконавчий комітет міської ради Кропивницького розділився у поглядах на питання підвищення ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. 
Наразі даний податок встановлено на рівні 0,1% від мінімальної заробітної плати за 1 квадратний метр. За пропозицією управління економіки ставку було запропоновано підняти до 0,5%. 
Категорично проти виступив член виконкому Олександр Дануца який наголосив - збільшення податку у п'ять разів може просто знищити малий бізнес та підприємства, які лише починають розвиватись. 
З іншого боку міський голова Кропивницького Андрій Райкович зауважив - запропонована ставка, 18,5 гривень є цілком прийнятною. Такі ставки, а то й більші, вже встановлені у Житомирі, Рівному, Івано-Франківську та інших обласних центрах. 
У підсумку, після довготривалого обговорення рішення не набрало достатньої кількості голосів. 
Начальник фінансового управління Андрій Паливода зауважив - у разі якщо рішення про встановлення ставки на спалату податку на нерухоме майно не буде прийнято міською радою Кропивницького дана ставка буде визначена на найнижчому законодавчому рівні - 0% від мінімальної заробітної плати.
 

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 189 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області