Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини
Экономное отопление для дома
Середа, 13 червня 2018 10:29

Кропивницький виконком погодив нові ставки єдиного податку. Остаточне слово за депутатами

Виконавчий комітет міської ради Кропивницького погодив  проект рішення ради "Про встановлення розмірів ставок єдиного податку". 
Згідно прийнятого рішення  ставки єдиного податку для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, у 2019 році не відрізнятиметься від нинішніх. 
Зокрема перша група оподаткування оплачуватиме 10% від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 01 січня податкового (звітного) року. Для другої групи даний показника становитиме 8 % розміру мінімальної заробітної плати для підприємців, які здійснюють діяльність з надання соціальної допомоги та 15% від мінімалки для  всіх платників, які займаються іншими видами діяльності. 
Цьогоріч ставка єдиного податку для підприємців, які працюють на 2-ій групі оподаткування складала 10% від мінімальної заробітної плати. Зміни економісти обгрунтовували необхідністю наповнення місцевого бюджету та одними з найлояльніших податкових ставок серед українських обласних центрів.
Остаточне рішення по даному питанню має прийняти сесії міської ради Кропивницького. 
Фото: Златопіль

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 252 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області