Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини

Отзывы, цены твердотопливных котлов

 
Экономное отопление для дома
Четвер, 21 червня 2018 11:54

На Маловисківщині в оздоровчому комплексі «Лісова пісня» відкрито першу табірну зміну (ФОТО)

В оздоровчому комплексі “Лісова пісня”, що неподалік села Оникієве у Маловисківському  районі, відбулося урочисте відкриття літнього оздоровчого табору.
Відкриття табірної зміни розпочалося святковою лінійкою, де з найкращими побажаннями до дітей звернулись  заступник голови районної державної адміністрації Лілія Синчук та директор  ОК «Лісова пісня» Валентина Джига, а благословив дітей на гарний відпочинок оникіївський священик Сергій. 
Як розповіла  заступник директора  оздоровчого комплексу з виховної роботи Галина Федорова,  у першій табірній зміні будуть відпочивати 115, так званих, статусних дітей. Це  діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які мають інклюзію  (порушення здоров’я), діти з притулку. Є також ті, чиї батьки мають статус учасників АТО, з багатодітних сімей.
Перший день  для  відпочивальників  був днем знайомств. Для позитивного емоційного налаштування  провели  флешмоб «Я люблю Україну». А об'єднала та створила дружню атмосферу для всіх присутніх колективна та рухлива розважально-ігрова програма під час якої діти показали свої таланти та здібності, брали активну участь у різноманітних розвагах та конкурсах.
Звісно, не обійшлося  і  без розмови про правила безпеки. Профілактичні бесіди з правил дорожнього руху, безпеки життєдіяльності у таборі, правил поведінки  провели педагоги, ще раз нагадавши відпочивальникам  про те, що  літо для них має бути не лише цікавим і веселим, а й корисним та безпечним.

Фото: Златопіль

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 410 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області