Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини

Отзывы, цены твердотопливных котлов

 
Экономное отопление для дома
Неділя, 08 липня 2018 11:46

Фестиваль "Кропивницький 2018" стартує наприкінці серпня

Національний мистецький фестиваль "Кропивницький 2018" цьогоріч відбудеться з 29 серпня по 2 вересня. 
Анонсував захід під час своєї прес-конференції народний депутат України Олександр Горбунов, інформує кореспондент Златополя.
Гаслом цьогорічного фесту - "Герої серед нас", на думку нардепа, розкриває сутність програми націленої на героїчних українців, які щоденно творять сучасну історію нашої країни. До традиційних локацій - Обласного театру імені Кропивницького, Театральної площі, Ковалівського парку, Обласної філармонії та площі Героїв Майдану планують додати ще й Фортечні вали. 
"Цього року ми постараємось врахувати всі недопрацювання минулого. Реклама фестивалю почне розповсюджуватись за місяць до заходу, географія та насиченість програми будуть ще більшими. Щодо запрошень на вистави то над цим ми ще думаємо. На жаль, кількість місць в театрі та філармонії досить обмежена тому всім бажаючим потрапити до залу буде нереально. Ми пропонували місцевій владі побудувати в Ковалівському парку відкритий літній театр на 2,5 тисяч посадкових місць, однак до нас не прислухались", - повідомив Горбунов.
Загалом окрім театральних вистав та перфомансів на глядачів очікують виступи українських гуртів та вокалістів, концерти камерної та органної музики, а також спеціальна дитяча програма.
 

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 356 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області