Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини
Экономное отопление для дома
П'ятниця, 20 липня 2018 13:30

В Малій Висці читали книжки під відкритим небом

Акцію для читачів, які можуть поцікавитись новинками літератури чи погортати цікавий журнал, не заходячи до бібліотеки, провели в Маловисківській районній бібліотеці імені Лесі Українки.
Її ініціювала директор бібліотеки Тетяна Малашенко, а провести допомогли завгосп Вячеслав Селіванов та бібліотекар Оксана Діденко, облаштувавши імпровізовану читальну залу просто на алеї, що поряд з книгозбірнею. 
Як розповіла Тетяна Малашенко, такі акції, коли бібліотекарі виходять з книгами до своїх відвідувачів, практикуються часто. Уже набув популярності проект  «Бібліолавочка», переносні виставки до різних дат та інше.
Читач, який іде повз книжкового лотка,- ділиться враженнями Т.Малашенко,- може знайти тут собі книгу до душі. Є підбірка для дорослих із книг сучасних письменників, журнали для жінок, дитячі цікавинки, військова література і навіть підшивки газет.
Послугами читального залу під відкритим небом в той день скористалися маловищани, які за збігом часу опинились тут саме в ці хвилини, зокрема, Олег Привалов, Вікторія Ткаченко, Людмила Згеря та інші. І від кожного з них чулися лише схвальні відгуки про таку акцію, а ще- запевнення, що у вихідний обов’язково прийдуть до бібліотеки, аби у спокійній атмосфері насолодитись спілкуванням з друзями та улюбленими книгами.
 
 

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 97 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області