Златопіль - Усі Новини Кіровоградщини


Отзывы, цены твердотопливных котлов

 

Блогери Златополя

Дмитро Сінченко
Публікації: 93
Керівник Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотво...
Ярослав
Публікації: 67
2b ll != 2b
Софья Кириченко
Публікації: 37
Софья Кириченко пока еще ничего не указал никакой ...
Владимир Смирнов
Публікації: 13
Доцент кафедры программирования и защиты информаци...
Павло Лісниченко
Публікації: 6
Павло Лісниченко пока еще ничего не указал никакой...

Коментарі

Экономное отопление для дома

Ігор Степура

Персональний блог заступника голови Кіровоградської обласної ради Ігоря Степури

Кадрові призначення керівників медзакладів: чи є довіра до кандидатів?

  • Размер шрифта: Больше Меньше
  • Підписатися на оновлення

Товариство! Як уже багатьом з вас відомо, 19 травня відбудеться чергова 12 сесія Кіровоградської обласної ради. На розгляд депутатів виноситиметься ряд питань, серед яких і питання про продовження терміну перебування на посадах керівників низки медичних закладів області. 
Очевидно, що ви всі маєте досвід звернень по допомогу у місцеві лікарні. Я звертаюся до вас з проханням: якщо цей досвід негативний, або ви знаєте про те, що головлікар чи особа, яка претендує на продовження терміну перебування на посаді (перелік прізвищ надам нижче) – одіозна фігура, яка не має права продовжувати кар’єру у сфері медицини, - не мовчіть. Ми маємо спільно подолати виразки так званої медичної системи.
Ми розуміємо, що ідеальних керівників не буває. Але є випадки, коли керівник перевищує свої повноваження, або був помічений в корупційних оборудках, або покриває злочини підлеглих, або залишається цинічним, байдужим та безучасним до проблем пацієнтів. 
Сьогодні у нас є шанс, якщо не позбути посад таких керівників, то принаймні озвучити факти в ході сесії обласної ради. А далі будемо спільно діяти.
...
Чекаю на ваші письмові звернення або у себе в кабінеті (пл. Героїв Майдану, 1, 2 поверх), або – в особистих повідомленнях на поштову скриньку 
istepura.oblrada@gmail.com, чи в соцмережах:
https://www.facebook.com/ihor.stepura/
https://www.facebook.com/istepura?fref=ts
https://vk.com/istepura
Нижче надаю перелік медичних закладів і осіб, яким сесія обласної ради може продовжити контракт. Прошу до ознайомлення:

1. Про продовження терміну перебування на посаді начальника комунального закладу “Кіровоградське обласне бюро судово-медичної експертизи”
...
Шилан Володимир Іванович, 1958 року народження, має повну вищу медичну освіту та досвід роботи в закладах судово-медичної експертизи, начальник Кіровоградського обласного бюро судово-медичної експертизи з 06 квітня 1996 року.

2.Про продовження терміну перебування на посаді головного лікаря комунального закладу “Кіровоградська обласна психіатрична лікарня”
...
Тарасенко Олександр Іванович, 1953 року народження, має повну вищу медичну освіту та досвід роботи в закладах охорони здоров'я, головний лікар КЗ „Кіровоградська обласна психіатрична лікарня з 16 грудня 1996 року.

3. Про продовження терміну перебування на посаді головного лікаря Кіровоградського обласного госпіталю для ветеранів війни

...Сябренко Геннадій Петрович, 1971 року народження, має повну вищу медичну освіту та досвід роботи в закладах охорони здоров'я, головний лікар Кіровоградського обласного госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни з 2002 року.

4. Про продовження терміну перебування на посаді головного лікаря комунального закладу “Кіровоградський обласний кардіологічний диспансер. 

...Сухомлин Ганна Миколаївна, 1973 року народження, має повну вищу медичну освіту та досвід роботи в закладах охорони здоров'я, головний лікар КЗ «Кіровоградський обласний кардіологічний диспансер» з 2010 року.

5. Про продовження терміну перебування на посаді головного лікаря комунального закладу “Олександрійський протитуберкульозний диспансер”
+
...Сотенко Алла Іванівна, 1962 року народження, має повну вищу медичну освіту та досвід роботи в закладах охорони здоров'я, головний лікар КЗ "Олександрійський протитуберкульозний диспансер" з 21 березня 2008 року.

6. Про продовження терміну перебування на посаді головного лікаря комунального закладу “Олександрійський шкірно-венерологічний диспансер”

...Скоропад Людмила Володимирівна, 1955 року народження, має повну вищу медичну освіту та досвід роботи в закладах охорони здоров'я, головний лікар КЗ «Олександрійський шкірно-венерологічний диспансер» з 15 вересня 1998 року.

7. Про продовження терміну перебування на посаді головного лікаря комунального закладу “Кіровоградський обласний шкірно-венерологічний диспансер”

....Попович Мар'яна Юріївна, 1977 року народження, має повну вищу медичну освіту та досвід роботи в закладах охорони здоров'я, головний лікар КЗ «Кіровоградський обласний шкірно-венерологічний диспансер» з 20 листопада 2009 року.

8. Про продовження терміну перебування на посаді головного лікаря комунального закладу “Олександрійська психіатрична лікарня”

....Мозгова Даріко Михайлівна, 1954 року народження, має повну вищу медичну освіту та досвід роботи в закладах охорони здоров'я, головний лікар КЗ «Олександрійська психіатрична лікарня» з 1998 року.

9. Про продовження терміну перебування на посаді головного лікаря Обласного протитуберкульозного санаторію для дорослих

....Мельничук Ольга Яківна, 1956 року народження, має повну вищу медичну освіту та досвід роботи в закладах охорони здоров'я, головний лікар Обласного протитуберкульозного санаторію для дорослих з 14 лютого 2006 року.

10. Про продовження терміну перебування на посаді головного лікаря Кіровоградської обласної стоматологічної поліклініки

..Ляшенко Анатолій Степанович, 1952 року народження, має повну вищу медичну освіту та досвід роботи в закладах охорони здоров'я, головний лікар Кіровоградської обласної стоматологічної поліклініки з 1994 року.

11. Про продовження терміну перебування на посаді головного лікаря комунального закладу “Кіровоградська обласна станція переливання крові”

...Кіба Сергій Іванович, 1964 року народження, має повну вищу медичну освіту та досвід роботи в закладах охорони здоров'я, головний лікар КЗ «Кіровоградська обласна станція переливання крові» з 15 січня 2001 року.

12. Про продовження терміну перебування на посаді головного лікаря комунального закладу “Обласний лікарсько-фізкультурний диспансер”

....Давосир Ігор Зіновійович, 1963 року народження, має повну вищу медичну освіту та досвід роботи в закладах охорони здоров'я, головний лікар комунального закладу “Обласний лікарсько-фізкультурний диспансер” з 10 листопада 1990 року.

13. Про продовження терміну перебування на посаді головного лікаря комунального закладу “Кіровоградське обласне бюро медико-соціальної експертизи”

....Бондарь Володимир Павлович, 1966 року народження, має повну вищу медичну освіту та досвід роботи в закладах охорони здоров'я, головний лікар комунального закладу “Кіровоградське обласне бюро медико-соціальної експертизи” з 19 травня 2003 року.

14. Про продовження терміну перебування на посаді головного лікаря Кіровоградської обласної лікарні
...Андреєва Лариса Миколаївна, 1965 року народження, має повну вищу медичну освіту та досвід роботи в закладах охорони здоров'я, головний лікар Кіровоградської обласної лікарні з 30 травня 2012 року.

15. Про призначення на посаду начальника комунального закладу “Кіровоградський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики”

...Кодема Тетяна Борисівна, 1972 року народження, має повну вищу медичну освіту та досвід роботи в закладах охорони здоров'я, в. о. начальника комунального закладу “Кіровоградський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики” з лютого 2017 року.

Звертатися з проблемами, які виникли внаслідок неналежного надання медичних послуг, можна і після сесії. Я  завжди розгляну і вивчу всі нагальні проблеми представників територіальних громад.

 З повагою, 

Ігор Степура,

заступник голови Кіровоградської обласної ради.

в разделе: Блоги Переглядів:474 Комментариев: 0
0
Заступник голови Кіровоградської обласної ради.

Депутат Кіровоградської обласної ради VII скликання.

екс-голова Кіровоградської обласної організації політичної партії українських соціал-націоналістів "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" в період з 2 серпня 2014 року до 24 лютого 2018 року.

Боєць окремої добровольчої чоти батальйону "Карпатська Січ" комбатантського об'єднання "Легіон Свободи". Страший лейтенант запаса ЗСУ.

Боєць Кіровоградської сотні самооборони Майдану ВО "Свобода" в період з 1.12.2013 року по 22.02.2014 року.

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області