Златопіль - Усі Новини Кіровоградщини


Блогери Златополя

Дмитро Сінченко
Публікації: 115
Керівник Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотво...
Ярослав
Публікації: 67
2b ll != 2b
Софья Кириченко
Публікації: 39
Софья Кириченко пока еще ничего не указал никакой ...
Владимир Смирнов
Публікації: 13
Доцент кафедры программирования и защиты информаци...
Павло Лісниченко
Публікації: 10
Павло Лісниченко пока еще ничего не указал никакой...

Коментарі

Экономное отопление для дома

Дмитро Сінченко

Блоги кіровоградського новинного інтернет-порталу «Златопіль»

На розвиток сільської медицини додатково направили 1 мільярд гривень

  • Размер шрифта: Больше Меньше
  • Підписатися на оновлення

Кабінет міністрів України направив у регіони 1 мільярд гривень субвенції на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Про це повідомив Віце-прем’єр з регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, за його словами ці кошти будуть направлені на розбудову інфраструктури первинної медичної допомоги та закуплю обладнання.

“З усіма областями вже погоджена і затверджена спроможна мережа медичних закладів первинної допомоги, яка складається з 3992 амбулаторій і ЦПМСД”, - зазначив Геннадій Зубко.

Окрім інфраструктури, амбулаторії будуть забезпечені необхідним сучасним обладнанням, яке може здійснювати не лише аналіз даних, а й їх запис та передачу за допомогою телемедицини.

“Нам потрібна не лише інша якість приміщень, а в першу чергу, якісна первинна допомога у сільській місцевості”, - підкреслив Віце-прем’єр.

Субвенцію буде розподілена між областями пропорційно чисельності сільського населення. Передбачається співфінансування проектів з місцевих бюджетів у розмірі 10%.

Загалом, субвенція на розвиток медицини у сільській місцевості складає 5 мільярдів гривень з яких 4 мільярди Уряд вже спрямував у грудні 2017 року.

“Приблизно третина населення України живе у сільській місцевості. В спадок від радянського союзу ми отримали медичну інфраструктуру, яка була застарілою вже у 1991 році. На сьогодні в мережі перебуває понад 13000 ФАПів, в більшості з них ремонт не робився десятки років і обладнання також не оновлювали. За 27 років незалежності це перша глобальна програма модернізації мережі закладів охорони здоров’я в сільській місцевості”, - підкреслив Євген Гончар, експерт Центу Ейдос.

«Сподіваємось, що кошти, які будуть виділені Кіровоградській області у рамках цієї програми, допоможуть створити достойні умови для отримання первинної медичної допомоги мешканцям сільської місцевості. Окрім того, покращення інфраструктури може стати додатковим стимулом для залучення фахівців до роботи у віддалених куточках нашого регіону. Ми будемо слідкувати за тим, як розподіляються і витрачаються кошти, ми надаватимемо рекомендації, на основі моніторингу стану медичної допомоги в області, який проводить «Асоціація Політичних Наук» - поділився очікуваннями Володимир Бочаров – Туз, експерт АПН з медичної реформи.

в разделе: Блоги Переглядів:62 Комментариев: 0
0
Керівник Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців". Раніше працював на посадах речника Всеукраїнської організації "Дебатна Академія", члена Національного комітета кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА», віце-президента Українського незалежного фонду інноваційного розвитку.

У 2009 році був одним із засновників та спікерів Громадської кампанії «Новий Громадянин», і досі є активним учасником однойменного Партнерства. У 2011 році долучився до заснування Руху "ЧЕСНО".

З 2012 року очолюю Асоціацію Політичних Наук. Політичний аналітик, блогер, публіцист.

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області