21 січня 2019, понеділок

В Маловисківській ЦРЛ економію коштів почали з… найменш оплачуваних

Як стало відомо сайту "Златопіль",  в Маловисківській центральній районній лікарні розпочато "кампанію"  економії  бюджетних коштів, причому  першими  наслідки такої економії відчують  ті,Ю у кого зарплата  й так   на рівні мінімальної- середній медперсонал. санітарки  та дехто інший.

За попередньою інформацією, дехто з них вже  у червні не дорахується до своєї зарплати щонайменше 500 гривень, а під питанням залишиться і  виконання  ряду  медичних  функцій, за які  вони  тепер не одержуватимуть зарплатні.

 Такі  дії адміністрація  пояснює працівникам  проблемами з фінансуванням "захищених статей",до яких належить і зарплата, що особливо загострились після створення на  території Маловисківщини двох ОТГ- Маловисківської,  з якої фінансування  відсутнє, а медичні послуги отримують до 80 відсотків усіх хворих, і Смолінської. 

Натомість   серед способів зекономити кошти чомусь не розглядається, наприклад,   впорядкування і облік  грошей  від надання  цілого ряду платних послуг, що  могло б скласти  значні суми.  Можливо саме  через це відсутня і інформація про  ці платні послуги, які  лікарня, як  установа, що  їх надає населенню і використовує у своєму фінансуванні  кошти з бюджету, мама б оприлюднити для широкого загалу. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цьогоріч на оздоровлення маленьких кропивничан буде витрачено понад 2 мільйони гривень

А тим часом, поки   адміністрація   "шукає" економію  коштів і у так малих зарплатах медсестер  та санітарок, дехто з них уже задумується, а чи не змінити роботу.

 Тим більше,що  мотивація вже є- дехто з колег, попрацювавши   в період відпустки в Польщі, заробив не  чотири тисячі гривень за місяць, а  у п"ять разів більше. 

Фото: bagnet.org

В Маловисківській ЦРЛ економію коштів почали з… найменш оплачуваних
Оцінити цей запис

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований