09 грудня 2018, неділя

Майже 900 тисяч гривень щорічно надходитиме до сільських рад завдяки земельним торгам, проведеним у липні 2018 року на Кіровоградщині

Упродовж липня 2018 року аграрiї Кiровоградщини придбали права оренди на 19 земельних дiлянок сiльськогосподарського призначення державної власностi. 
Про це повiдомляє прес-служба головного управлiння держгеокадастру в Кiровоградськiй областi, iнформує Златопiль.
Данi земельнi дiлянки розташованi на територiях Олександрiвського, Вiльшанського, Новоархангельського, Гайворонського, Онуфрiївського, Олександрiйського районiв. Їх загальна площа становить 285,05 гектара.
 Використовуватися вони будуть для ведення товарного сiльськогосподарського виробництва. Найдорожче пiд час торгiв проданi права оренди на земельнi дiлянки в адмiнiстративних межах Староосотської сiльської ради Олександрiвського району площею 30,88 га, де стартова цiна пiднялася до 25,56% вiд нормативної грошової оцiнки та становить 275,26 тисячi гривень, та на територiї Могильненської сiльської ради Гайворонського району площею 4,11 га, де стартова цiна пiднялася до 25,52% вiд нормативної грошової оцiнки та становить 8,21 тисячi гривень. 
Завдяки земельним торгам, проведеним у липнi 2018 року, до бюджетiв сiльських рад щорiчно надходитиме 886,8 тис. гривень. Данi кошти громади зумiють використовувати на розвиток власних територiй. Довiдково. 
Земельнi торги проводяться вiдповiдно до глави 21 Земельного кодексу України
«Продаж земельних дiлянок або прав на них на конкурентних засадах». Iнформацiя про лоти iз зазначенням мiсця розташування земельних дiлянок, їх площ та кадастрових номерiв, а також стартового розмiру рiчної орендної плати розмiщена на сайтi Державної служби України з питань геодезiї, картографiї та кадастру у роздiлi «Земельнi аукцiони».
 
 

Майже 900 тисяч гривень щорічно надходитиме до сільських рад завдяки земельним торгам, проведеним у липні 2018 року на Кіровоградщині
Оцінити цей запис

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований