13 листопада 2018, вівторок

Oстанні гoдини гoлoсування за Грoмадський бюджет – 2019: відoмі лідери кoнкурсу

QIP_Shot_Screen_050

Члени координаційної ради з питань громадського бюджету за участі авторів проекту полічили паперові бюлетені, якими голосували кропивничани за народні ініціативи і визначили проміжний рейтинг громадських ідей. Рахували окремо по кожній категорії: «МАЛІ», «ВЕЛИКІ» та «СОЦІАЛЬНІ».

Про це повідомляє прес-служба міської ради Кропивницького, інформує Златопіль.

У категорії «ВЕЛИКІ» лідерство утримує проект «Інноваційна дитяча медицина», який підтримали 669 мешканців міста, наступним за кількістю отриманих голосів є проект «Алея Авіаторів» із 182 голосами, далі «Спортивне містечко «NEW LIFE» – 132 голоси.

В категорії «СОЦІАЛЬНІ» на першому місці проект «Спортивний комплекс для дітей з інвалідністю «Надія» з підтримкою в 707 голоси та проект «Благоустрій дитячих майданчиків у ДНЗ при КЗ «НВО» Спеціалізована ЗОШ № 1 –ДНЗ», за який проголосували 314 кропивничан.

В категорії «МАЛІ» лідирує проект «Вік живи вік учись» – 230 голосів. Проект «Студія «Вікно можливостей» навчання комп'ютерним технологіям молоді з інвалідністю для адаптації в інформаційному просторі» – 130 голосів та «Ігровий комплекс «Дитяча мрія» – 172 голоси.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:У Кропивницькому 153 людини отримають матеріальну допомогу

З результатами оф-лайн голосування по кожному проекту можна ознайомитися за посиланням http://www.kr-rada.gov.ua/gromadskiy-byudzhet/reyting-proektiv. Поточний рейтинг он-лайн голосування можна відслідковувати за посиланням: http://kropyvnytskyi-budget.e-dem.in.ua/#/projects

Нагадуємо, що голосування розпочалося з 03 вересня і триватиме до 14 вересня. Участь у голосуванні вже взяли близько 1600 осіб.

Фото:кr-rada.

Oстанні гoдини гoлoсування за Грoмадський бюджет – 2019: відoмі лідери кoнкурсу
Оцінити цей запис

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований