Златопіль - Усі Новини Кіровоградщини
  • 29 Квт 2017

    Перем. хмарність 24°C 7°C

  • 30 Квт 2017

    Перем. хмарність 24°C 5°CОстанні новини

Читати усі новини

Запчасти для сельхозтехники в Украине

Четвер, 20 квітня 2017 10:33

Кропивницькі медзаклади не поспішають економити на закупівлях

За даними Всеукраїнської благодійної організації "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" з серпня 2016-го по лютий 2017-го підпорядковані міськраді Кропивницького медзаклади заощадили на закупівлях близько 21% передбачених для цього коштів. 
При цьому 8 з 12 закладів, чиї закупки відслідковували аналітики ЛЖВ, не зекономили за цей час ні копійки, інформує кореспондент Златополя. 
Лідерами рейтингу "прозорих закупівель" стали Центральна міська лікарня та ЦПМСД номер 1. Що ж до аутсайдерів, які віддають перевагу прямим допороговим договорам, то до них активісти віднесли Кіровоградську міську дитячу лікарню, стоматологічні поліклініки №1 та №2, дитячу стоматполіклініку, амбулаторію загальної практики сімейної медицини.
"На основі проведеної роботи ми сформували загальні зауваження до головних лікарів даних закладів які сьогодні озвучили під час круглого столу. Окрім того, на початку травня плануємо провести окреме навчання для закупівельників, сподіваюсь у подальшому це допоможе покращити результати даних закладів", - резюмувала аналітик організації Аліна Логінова.
Фото - Златопіль
Прочитано 103 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

GAZBAZA