Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини
Экономное отопление для дома
Середа, 17 травня 2017 10:20

Автобуси в Кропивницький буде постачати фірма, яку підозрюють в тендерних махінаціях

За результатами проведеного тендеру 20 великогабаритних автобусів, які замовляло для Кропивницького КП «Електротранс», судячи з усього, поставить дніпровська фірма ТОВ «Торговий дім «Літан». Загальна вартість угоди, що може бути підписана між підприємствами найближчим часом, складе 69,58 мільйонів гривень, при очікуваній вартості у 70 мільйонів. Інформація про це розміщена на сторінці закупівлі у системі ProZorro, інформує Златопіль із посиланням на Центр медіарозслідувань "Прозоро".
Цікаво, що строк поставки товару, визначений в опублікованому повідомленні про намір укласти договір, складає 8 місяців, з 30 квітня по 31 грудня 2017 року. А поки інші місцеві видання аналізують законність недопущення до аукціону товариства з обмеженою відповідальністю "Науково-технічне підприємство СТГ Інженерінг", ЦМР "Прозоро" пошукав цікаві та поки не озвучені колегами факти.
Як з'ясували журналысти, наразі у Херсоні відкрито кримінальне провадження щодо зловжиння Херсонським міським головою та директором МКП «Херсонелектротранс» службовим становищем.
Відповідно до листа Херсонського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, при дослідженні проведенної МКП "Херсонелектротранс" процедури закупівлі, встановлені факти, які за певних обставин, можуть свідчити про наявність у діях ТОВ "Торговий дім "Літан" та інших учасників переліченої процедури закупівлі ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів, що призвело до поставки 12 тролейбусів Skoda 14 Tr за завищеною від ринкової вартістю. Враховуючи дані факти Херсонський міський суд надав слідчому СВ Херсонського ВП ГУНП в Херсонській області підполковнику поліції Лахновському К.О. дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів, які знаходяться у володінні МКП «Херсонелектротранс».
Крім того цікавий факт – серед власників ТОВ «Дуотранс», що виграли в кінці минулого року тендер на поставку у Кропивницький 20 нових тролейбусів, значиться житель Дніпра Дмитро Олександрович Науменко, котрий, виявляється, є також співвласником ТОВ «Торговий дім «Літан».
Цікаво, що саме ТОВ «Дуотранс» зареєстроване у звичайній квартирі за адресою місто Дніпро, вул. Робоча, б.152, кв.410. Ця ж адреса в реєстрі вказана як місце проживання співвласника фірми та її директора Дмитра Науменка. 
Іншим співвласником ТОВ «Торговий дім «Літан» значиться Сухов Олег Петрович. Останній, на пару з екс-членом Наглядової ради ПАТ "Київметробуд" Солдатенковим Олексієм Юрійовичем, є власником ТОВ «ТМ Літан». Крім того людина з таким же прізвищем, ім’ям та по-батькові фігурує як помічник народного депутата від БПП Костянтина Іщейкіна.
У разі підписання договору, поставка автобусів для КП «Електротранс» стане найбільшим бюджетним підрядом підприємства, що з 2011 року за даними сервісу «Zакупівлі» отримало 40 замовлень на загальну суму 240,95 мільйонів гривень.
У 2016 році ТОВ «Торговий дім «Літан» реалізував своєї продукції на експорт в Молдову та Білорусію на суму близько 350 тисяч гривень. Ще близько 8,5 мільйонів фірма заробила на імпорті.
Ілюстрація - evo.business
 

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 594 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області