Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини
Экономное отопление для дома
Середа, 17 травня 2017 18:34

Фірму секретаря міськради Кропивницького через суд зобов’язали звільнити захоплену землю

Тиждень тому Дніпропетровський апеляційний господарський суд виніс ухвалу, якою зобов’язує Товариство з обмеженою відповідальністю "Домініон-К" (до березня 2017 року ТОВ "Домініон-Кіровоград") усунути перешкоди в користуванні земельною ділянкою, яка розташована у Кропивницькому за адресою вул. Євгена Тельнова, 1. Земельна ділянка знаходиться у власності фізичної особи підприємця, однак вказане товариство частково використало ділянку для розміщення металевих контейнерів та огорожі. Про це інформує Центр медіарозслідувань “ПРОЗОРО” з посиланням на рішення, оприлюднене у Єдиному державному реєстрі судових рішень.
Справу ФОП Куліш Микола Іванович проти ТОВ “Домініон-К” розглядав Господарський суд у Кіровоградській області за керівництва різного складу суду. Остаточне рішення суду було оголошено 10.05.2017 року колегією в складі головуючого судді Тимошевської В.В., суддів Макаренко Т.В. та Наливайко Є.М. Згідно рішення, ще в 2015 році ФОП Куліш Микола Іванович звернувся до господарського суду з позовною заявою до ТОВ "Домініон-Кіровоград" з вимогою зобов'язати відповідача усунути перешкоди в користуванні земельною ділянкою, шляхом знесення металевих контейнерів та обмежувальних споруд, розташованих в зоні дії сервітуту та на території самої земельної ділянки Миколи Куліша. У позовній заяві підприємець аргументував, що ТОВ “Домініон-К”, “не дотримуючись умов договору земельного сервітуту, поставив перед його земельною ділянкою обмежувальні споруди та металеві контейнери, що перешкоджає позивачеві у користуванні належною йому земельною ділянкою”.
Відповідач у суді повністю заперечив усі позовні вимоги, наголошуючи на тому, що огорожа, про яку йдеться в позові, встановлена на земельній ділянці ТОВ "Домініон-Кіровоград", не зачіпаючи при цьому і не посягаючи на земельну ділянку позивача. До того ж позивач, на думку товариства, не надав жодних доказів на підтвердження протиправності дій відповідача. У ході розгляду справи судом було призначено комісійну судову земельно-технічну експертизу з метою визначення фактичного землекористування відповідно до правовстановлювальних документів та документації із землеустрою. 
Згідно висновку експертів від 09.06.2016, належні ТОВ "Домініон-Кіровоград" металеві контейнери частково (площею 4,5 кв.м) розташовані на земельній ділянці ФОП Куліш, чим порушують межі його земельної ділянки. А от встановити чи знаходиться на ділянці підприємця металева огорожа з сітки "рабиця" експертові не вдалось через “відсутні каталоги координат поворотних точок меж, по яких встановлено металеву огорожу”.
Розгляд справи тривав з листопада 2015 року, і в результаті колегія суддів Господарського суду у Кіровоградській області вирішила зобов'язати ТОВ "Домініон-К" усунути перешкоди в користуванні земельною ділянкою.
Не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, ТОВ "Домініон-К" звернулось до Дніпропетровського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, пославшись на неповне з'ясування місцевим господарським судом обставин справи, порушення норм матеріального та процесуального права. Утім Дніпропетровський апеляційний господарський суд залишив апеляційну скаргу без розгляду.
Згідно Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, засновниками ТОВ "ДОМІНІОН-К" є секретар міської ради Андрій Табалов, його мати Табалова Людмила Анатоліївна, а також Терещенко Олена Вікторівна, яка, згідно аналітичної системи “YouControl”, є також керівником ТОВ “Добре молоко”, співзасновником ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "Перший Криворізький хлібокомбінат", співзасновник ТОВ "ПОЛТАВА-ХЛІБ", ТОВ "ВАНУМ", ТОВ "ДЕЛЬФІН-2005". Також вона є акціонером підприємства “сім’ї” Табалових ПАТ “ІМПЕРІЯ-С”. Директором ТОВ "ДОМІНІОН-К" є Гоц Валентина Олександрівна.
Земельна ділянка площею 1,88 га, яка знаходиться у близькості до земельної ділянки ФОП Куліш Микола Іванович і стала об’єктом спору у Господарському суді, перебуває в оренді ТОВ "ДОМІНІОН-Кіровоград" з 2009 року і відповідно до рішення Кіровоградської міської ради № 1862 від 03.12.2009 перебуватиме у його користуванні до 2029 року. Крім того товариство має право оренди на 25 років на земельні ділянки площею 64,48 кв.м.по вулиці вул. Академіка Корольова, 13 і площею 771.61 кв.м по вул. Тимірязєва, 44.
Скріншот - ЦМР "Прозоро"

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 1210 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.