Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини
Экономное отопление для дома
Четвер, 18 травня 2017 14:30

Управління освіти міськради Кропивницького закупило шкільні парти на третину дорожче ринкової ціни

Сьогодні, 18-го травня, управління освіти Кіровоградської міської ради, в особі начальника Лариси Костенко, підписало договір з Кіровоградським УВП УТОС на поставку для потреб освітян 60 парт. Дана інформація міститься у звіті про укладений договір, що розміщений на порталі публічних закупівель ProZorro.
Про це інформує Златопіль із посиланням на Центр медіарозслідувань "Прозоро".
Загальна вартість договору склала 76 тисяч 800 гривень, або ж 1280 гривень за одну парту. Поставити замовлені парти постачальник зобов’язався у 30-денний строк з моменту проплати повної вартості товару.
Цікаво, що на оригіналі договору Кіровоградське УВП УТОС не вказало жодних реквізитів, лише печатка і підпис невстановленої особи.

Враховуючи, що управління освіти вирішило не проводити аукціон, а провести пряму закупівлю, варто було б сподіватись хоч б на те, що замовник провів попередній аналіз ринку та дізнався наявні наразі ціни на подібний товар. Тим не менш, у мережі Інтернет можна знайти безліч пропозицій, що є, в середньому, на третину, а то й удвічі дешевими від тих, які запропонувало Кіровоградське УВП УТОС. Так київський інтернет-магазин Osvito пропонує одномісні парти від 402 гривень, а двомісні від 447 гривень. Львівський інтернет-магазин Centur має дещо дорожчі пропозиції: одномісні – від 507 гривень, двомісна – від 546 гривень за парту. Група компаній Пріоритет не продає парти окремо від стільців, однак навіть комплекти від даного виробника коштують дешевше. Одномісний комплект (парта + стілець) вартує тут від 738 гривень, а двомісний (парта + 2 стільці) від 932 гривень.
Кіровоградське УВП УТОС з 2013 року очолює Вадим Ігорович Савченко, який у 2015 році балотувався до міської ради першим номером від партії «Відродження». Прикметно, що тоді ж до ради намагався пройти його син 1995 року народження, Савченко Віктор Вадимович, який працював під безпосереднім керівництвом батька – менеджером Кіровоградського УВП УТОС.
Скріншот - ЦМР "Прозоро"

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 1394 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області