16 грудня 2018, неділя

Кіровоградським добровольцям в зону АТО передали 11 броньованих автомобілів (Фото, Відео)

34-му батальйону територіальної оборони, який з липня цього року захищає Незалежність Укарїни в зоні АТО передали 11 автомобілів, повідомляє “Златопіль”.

Автомобілі – КаМАЗи, УАЗи, УРАЛи – були відновлені після тривалої консервації та оснащені бронею завдяки підтримці небайдужих жителів Кіровоградщини (бізнесменів, аграріїв, політиків) за ініціативи голови Кіровоградської обласної ради Олександра Чорноіваненка.

Як розповів нашому кореспондентові командир взводу забезпечення 34-го батальйону територіальної оборони Олег Плохов, в середині липня його батальйон потрапив у зону АТО і буквально з третього дня вступив у бої. У боях батальйон зазнав втрат не тільки у людській силі (поранених і загиблих), але і в техніці – на сьогодні батальйон втратив уже більше десятка машин.

– Кіровоградська область, – розповідає капітан Плохов, – одна з небагатьох областей, де сформовано не просто батальйон територіальної оборони, а цілу бригаду. Згідно закону, настільки знаю, опікатися цим має губернатор.Але, на жаль,з його сторони не було жодних спроб… Коли стало питання по забезпеченню нашого батальйону технікою, ми зв’язалися з Олександром Чорноіваненком, описали ситуацію. А ситуація була…

Яке розповідає боєць, голова облради відгукнувся на прохання про допомогу, а техніку знайшли в обласному “ДОСААФі”. де вона двадцять років знаходилася на зберіганні.  

– По суті, ці машини були металоломом, – говорить військовий, – тому Чорноіваненко підключив людей. Виникли домовленості, що більшість машин буде відновлено на базі “Автобусного парку”… Знайшлися люди, які забрали ці автомобілі для ремонту і відновлення до себе – фермер Олександ Павленко, Юрій Альохін, який забрав авто в Новоукраїнку, де його відновили…Допомогли відновити авто Микола Онул, Дмитро Вінницький.. Звісно ж Анатолій Голованов і “Автобусний парк”. Крім того, “Червона зірка” передає бійцям кумулятивні захисні екрани для захисту техніки.

Перша партія відремонтованих автомобілів уже надійшла батальйону в зону АТО. Наступна вирушить туди днями. 
– Коли я був у зоні АТО, – коментує голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, – мені вдалося зустрітися з одним із керівників операції. Нам вдалося взяти бронетехніку для 34-го батальйону – це БТРи, БМП і БРДМи…З нашими людьми можна робити все. Біда згуртовує.
Коментує директор “Автобусного парку” Анатолій Голованов:
– Люди, наші працівники, які виконували основну роботу, з розумінням поставилися до ситуації – виходили і в будні в свята, затримувалися до пізньої години. Дякуємо також колегам-перевізникам, які відгукнулися і допомогли фінансово, допомогли з ремонтом. 
Відновлення техніки зайняло близько двох тижнів роботи без вихідних. Ремонтували усім миром – допомагали і фермери і звичайні люди. Особливо відзначили присутні допомогу жителів Балашівки, які, хоч, порівняно з бізнесменами, зібрали небагато, проте поставилися до цього дуже відповідально.
Зігріватимуть душу бійцям малюнки вихованців дитячого садочку №34 м.Кіровограда. 

{youtube}v=dTUd_Mw8z2Y{/youtube} 

Єгор Чудов, фото та відео – автора 

 

Кіровоградським добровольцям в зону АТО передали 11 броньованих автомобілів (Фото, Відео)
Оцінити цей запис

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований