Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини
Экономное отопление для дома
Вівторок, 01 серпня 2017 13:17

Мер Кропивницького заявив, що його вдарив депутат (ВІДЕО)

Повітряні кульки стали причиною сутички у міській раді Кропивницького між міським головою та депутатом міськради Володимиром Смірновим сьогодні, 1 серпня.  Про це повідомляє Златопіль із посиланням на DOZOR.
 
У рамках акції щодо зменшення порогів закупівель в системі Прозоро, яка тільки-но завершилася перед будівлею мерії, депутат міської ради  Володимир Смірнов пішов у приймальню міського голови, аби передати повітряні кульки з написами мети акції. Міський голова відреагував на ініціативу наступним чином:
«Що вам треба? Чого ви вриваєтеся в кабінет міського голови? Вийдіть, потім зайдете», - сказав Райкович.
«Мене прислала громада міста. Містяни вважають, що допорогові закупівлі, які не проводяться в системі Прозоро, крадуть кошти бюджету», - відповів Смірнов Райковичу.
«Вручив? Свободен. Дурень ти Божий», - сказав Райкович, коли Смірнов вже виходив з кабінету.
Як стверджує видання, під час того, як депутат виходив з кабінету, він порівнявся з Райковичем та зачепив його рукою по обличчю. Коментуючи ситуацію журналістам, мер заявив, що Смірнов вдарив його в обличчя.
«Прийшли із бажанням подарувати мені кульки з якимись написами. У мене немає часу читати ті кульки, розмовляти з депутатом Смірновим про його бажання і почуття. Депутат повинен не провокувати людей на протиправні дії, а бути взірцем високої відповідальності», - сказав Райкович.
«Це невихована, нетактовна людина і тим більше депутат. А далі будемо розбиратися з його діями. Дійти до рукоприкладства міського голови – це була провокація, щоб спровокувати мене. Він вдарив мене в обличчя», - заявив мер.

Від редакції "Златополя" додамо. що пан Райкович не говорив до Смірнова на "Ви" на початку бесіди.
"Чого ти лізеш сюди? Ти бачиш, народний депутат..." - почав розмову зі Смірновим мер міста, йдеться у відео Ігоря Вьюна на 50 хвилині ефіру. 
"Ти не притворяйся дурачком..." - заявив в кінці розмови мер Смірнову.
Смірнов відреагував фразою "Разговаривать научись...".
Цікава також поведінка поліцейського на відео. Дивитися з 50 хвилини.

Відео - Ігор Вьюн
Фото - Дозор

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 1267 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.