Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини
Экономное отопление для дома
Вівторок, 13 лютого 2018 15:30

В Маловисківській ОТГ здорожчали послуги "Водоканалу"

Комунальне підприємство «Мала Виска Водоканал» повідомило про те, що на сесії Маловисківської міської ради прийнято рішення про встановлення нових тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, послуги з вивезення твердих побутових відходів, інформує Златопіль.
Тарифи вводяться з   березня 2018 року. Зокрема, вартість (з урахуванням ПДВ) складає: одного кубометра  води для всіх категорій споживачів становитиме  18,28 грн.( досі було 10. 25) , за один кубічний метр  стоків  для всіх категорій споживачів   - 36,17грн ( здорожчання майже удвічі). Для населення, яке не має лічильників, плата складає: за воду 82,26 грн.  та стоки 162,76 грн. з одного мешканця на місяць  Для населення, яке користується вуличною колонкою  помісячна плата за воду  відтепер складатиме  27,42 грн. з одного  мешканця.
 Подорожчало і вивезення   твердих побутових відходів.  Так, вартість цієї послуги  (з урахуванням ПДВ) складає за один кубометр  ТПВ для населення 117,26 грн. (14,76 грн. на одного  мешканця на місяць), для бюджетних установ 125,35 грн., для інших споживачів 169,33 грн., за одну  годину  для бюджетних установ 218,66 грн., для інших споживачів 295,39 грн.      Абонентів, що користуються послугами підприємства, просять  розрахуватися за лютий 2018 року та до введення в дію нових тарифів, тобто - до  початку березня,  погасити заборгованість за попередній період.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майже всі депутатські кoмісії міськради Крoпивницькoгo підтримали прoект пoданий Oлександрoм Цертієм, щoдo oприлюднення інфoрмації прo діяльність кoмунальних підприємств

Прийняті тарифи вже активно обговорюються містянами. При цьому жителі   висловлюють невдоволення  не тільки високою ціною  води і здорожчанням послуг  "Водоканалу", який є могнополістом  у наданн і комунальних послуг    на  території ОТГ, а й якістю  води, яку, за їх словами,  неможливо використовувати для приготування їжі. 

Фото: pay.vn.ua

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 260 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області