16 грудня 2018, неділя

Олександрія вперше відзначатиме День вуличної музики

Олександрія, що на Кіровоградщині, вперше відзначить День вуличної музики. Свято пройде в суботу, 20 травня. Про це йдеться в прес-релізі організаторів олександрійської акції, передає Моя Олександрія.
Четвертий рік поспіль свято відзначається щорічно в третю суботу травня. Цього разу акція охопить 40 міст України. Сотні виконавців найрізноманітніших стилів зберуться на вулицях свого міста, щоб зіграти і заспівати власну музику.
В Олександрії основним місцем проведення фестивалю буде площа біля БК "Світлопільський". Тут поставлять сцену, обладнають місця для фотосетів і майстрів хенд-мейду. Гості заходу зможуть насолодитися "вуличною їжею". У програмі – відкриття пам'ятника вуличного музиканта (що це – організатори не розголошують).
Початок о 12.00 (одночасно по всій Україні), офіційне відкриття – о 18.00. Жителі і гості міста зможуть насолодитися виступами духових оркестрів, співаків, хореографів, бардів, сольних інструменталістів, ансамблів та ді-джеїв.
Музиканти гратимуть як власні твори, так і популярні композиції. Очікуються майстер-класи та гості з Кременчука.
Також невелика локація буде працювати на Соборній площі для рекламних цілей. Кілька музикантів будуть музикувати і зазивати жителів до БК "Світлопільський".
Організатори та підтримка: громадська організація "Нова Хвиля", волонтерський центр "Час добра", студія східного танцю "Надина", інтернет-провайдер "Шторм", охорона заходу – компанія "Сібріз", інформаційна підтримка, технічне забезпечення, ведення та координація – радіо "Маяк". Окрема подяка – Володимиру Дожджаніку.
Акредитація для ЗМІ не обов'язкова.
Довідки за телефоном: 099-160-63-15
Фото – pazl.name
Афіша – від оранізаторів
Олександрія вперше відзначатиме День вуличної музики
Оцінити цей запис

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований